Otomatik Disk Birleştirici Ücretsiz İndir Ashampoo Magical Defrag Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Otomatik Disk Birleştirici Ashampoo Magical Defrag Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ashampoo Magical Defrag isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sabit disklerde uzun süreli birleştirme işlemi yapmamak bilgisayarınızda önemli performans kayıplarına yol açar. Ashampoo Magical Defrag sizi bu performans kayıplarından kurtaracak.Sabit diskinizin kapasitesi ne kadar büyük olursa olsun, Windows yeni dosyaları ilk boş bulduğu alana yazar. Bu boş alanlar sabit disk üzerinde farklı noktalarda bulnur. Özellikle büyük dosyaları sildikten sonra boşalan yerler, parçalanmış alanlar oluşturur. Dosyaları bir arada tutmak ve sisteminizi daha hızlı hale getirmek için Ashampoo Magical Defrag çok etkili yöntemler sunuyor.Ashampoo Magical Defrag kullanıcılara farkettirmeden bir arka plan uygulaması gibi çalışır. İşlemleri takip eden yazılım bilgisayar rölantideyken arka planda disk birleştirme işlemi yapar. Böylece programı bir kez kurarak disk birleştirme işlemini unutabilirsiniz. Sabit diskinizi kullanmayı gerektiren bir işlem yapmadığınız anlarda ise program otomatik olarak çalışmaya başlayacak. Programın ana penceresinde hangi dosyaların işlendiğini görebilirsiniz. Ayrıca programın işlemini takip edebileceğiniz birbirinden şık duvar kağıtları da entegre şekilde beğeninize sunuluyor.

Önemli! Programın 40 günlük deneme süresinden yararlanabilmek için bu sayfadan kayıt olmanız gerekiyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver