Otomatik bilgisayar açma ve kapatma programı [zaman ayarlı pc açmak ve kapatmak için]

Bilgisayarı gece kapatanlar ve sabah kalkıp açma düğmesine bastıktan sonra uzun uzun bilgisayarın açılmasını beklemekten bıkanlar için otomatik zaman ayarlı bilgisayar açma ve kapatma programları idealdir. İşten eve geldiğinizde, sabahları kalktığınızda bilgisayarınızın siz başına otururken açık ve kullanıma hazır vaziyette beklemesini kim istemezki? Hele geceleri dosya indirme işlemi bitmediği için uyumak zorunda olan ve bilgisayarı sabaha kadar açık bırakarak bir yığın elektrik faturası ödeyenlere ne demeli! Peki ya zaman ayarlı olarak pcyi istediğiniz gün ve saatte otomatik kapatmak istemezmiydiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

WakeupOnStandby programı ücretsiz bir uygulama olup bilgisayarınızı istediğiniz zaman istediğiniz saate ayarlayarak otomatik bir şekilde açma ve kapatmanıza izin verir.

Bu otomatik bilgisayar açma ve kapatma programı portabledır yani kurulum gerektirmez. İndirdikten sonra çift tıklayarak çalıştırabilirsiniz.

Win98/Me/2000/XP/Vista/7

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum

  1. Merhaba, wakeuponstandby programı tam da ihtiyacım olan program demiştim ancak, bilgisayarı açmıyor. birkaç defa denedim ama olmadı. Bu konuda yardımcı olabilecek birisi var mı?

Cevap Ver