Oto Galeri Programı. Ücretsiz İndir AKINSOFT NetGaleri Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oto Galeri Programı. AKINSOFT NetGaleri Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AKINSOFT NetGaleri isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar


Modüller
Cari kayıtları,müşteri kayıtları, araç kayıtları, oto alım ve satım işlemleri ekranı, detaylı muhasebe ve günsonu raporu, çok kullanıcılı ve güçlü veritabanı sistemi, ayrıntılı ve görsel raporlar, kendi yazıcı çıktınızı tasarlayabileceğiniz rapor dizayn özelliği modüllerini içermektedir.
Kullanim Alanlari
Oto Galeriler ve oto alım – satım işlemi yapanlara hitap etmektedir.
Genel Özellikler
* Araç alış,satış ve komisyon takip işlemlerini yapabilir, * Araç kayıtlarına resim ve video ekleyebilir, * Çoklu kullanıcı desteği ile birden fazla bilgisayarda aynı anda programı kullanabilir, * Araç istatistik bilgileri ve online araç bilgi sorgulama işlemlerini yapabilir, * Detaylı muhasebe ve Maliye kontrollü günsonu raporunu oluşturabilir, * Günlük ve genel kasa raporunu alabilir, * Kendi yazıcı çıktınızı tasarlayabileceğiniz rapor dizayn özelliği ile formlarınızı programdan tasarlayabilir, * Masaüstüne hatırlatma notu ekleyerek hatırlatma sistemini kullanabilirsiniz. Raporlar; Geniş ve Kullanıcı tanımlı kendine özgü raporlama sistemi ile istenilen  rapor kolayca tasarlanabilir, ileriye dönük çalışmalar planlanabilir ve uygulanabilir. Windows Uyumluluğu; AKINSOFT’un titizlikle hazırladığı kolay kullanımlı arayüzü ile birleşerek kullanıcıya çabuk öğrenme ve kullanım kolaylığı avantajı sağlamaktadır. İlişkisel Veritabanı; Net Galeri SQL mimari veritabanı ile Microsoft Office programları ile doğrudan ilişki kurabilmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver