Ortak Çalışma ve Doküman Hazırlama Yazılımı Ücretsiz İndir EndNote Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ortak Çalışma ve Doküman Hazırlama Yazılımı EndNote Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EndNote isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bibliyografyalarınızı eşzamanlı olarak oluşturmanıza imkan sağlayan EndNote, yeniliklerle makale yazım aşamanızda yayınlama başarınızı arttırmanızı sağlıyor. EndNote artık hem desktop hem de web ortamında çalışabilme esnekliğini sunan EndNote Web sürümünü içermektedir. EndNote ve EndNote Web’i birlikte kullanarak meslektaşlarınız ve öğrencileriniz ile ortak çalışmalarınızı çok daha kolay yürütün;

Groups panelinde bulunan EndNote Web bölümünü kullanarak EndNote Desktop ve Web uygulamaları arasında referanslarınızı taşıyınOrtak çalışmalarınızı kolaylaştırmak için EndNote Web gruplarınızı paylaşınAynı makalede ister EndNote’dan ister EndNote Web’den referans atıfları yapınEndNote ile sahip olabileceğiniz özellikler:Online bibliyografik veritabanlarında (PubMed, WoS, Online Kütüphane Katalogları…) arama yapın ve yeniden yazmaya gerek olmaksızın referanslarınızı import edin!Referansları, imaj ve Full Text PDF dosyalarınızı kolayca düzenleyin3,300’ün üzerinde hazır stili kullanarak veya kendi stillerinizi oluşturarak kolayca bibliyografyalar oluşturun!EndNote X2 ile gelen yenilikler!Referansların full text’lerini otomatik olarak bulunsiz referansları seçin ve gerisini EndNote’a bırakın (erişim hakkına sahip olunan kaynaklarda)Grup panelinden daha fazla bilgiye erişinAnında referanslarınızı sınıflandırmak için Smart Gruplar oluşturunOnline veritabanlarında arama yapın ve sonuçlar otomatik olarak kütüphanenize eklensinReferans gruplarınızı EndNote Web ile EndNoteuygulamaları arasında kolayca taşıyınSilinen referans kayıtlarını Trash Grubu’ndan geri alınMicrosoft® Word 2007/2008 ve Mac®’in popüler kelime işlemcisi Pages® ’09 ile entegre olarak çalışan Cite While You Write özelliğiYeni entegre Search tabını kullanınEndNote Web’i kullanarak, araştırmalarınızı meslektaşlarınız ve öğrencilerinizle kolayca paylaşınEndNote Web gruplarınızı paylaşarak kolaylıkla meslektaşlarınızla ortak çalışmalar yürütebilirsinizAynı makalede hem EndNote hem de EndNote Web’den referans atıfları yapabilirsinizDate Stamp özelliği ile yeni oluşturulan veya güncellenen referans kayıtlarının takibini gerçekleştirin3,300’ün üzerinde tanımlı veya kendi oluşturacağınız stillerle kolayca bibliyografyalar oluşturun!

Önemli! Yazılım Windows ve Mac versiyonlarına sahiptir. Ayrıca yazılımın eğitim videolarına ulaşmak için buraya tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver