Örnek Tasarım Oluşturma Programı Ücretsiz İndir Mockup Builder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Örnek Tasarım Oluşturma Programı Mockup Builder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mockup Builder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mockup Builder, içerisinde yüklü gelen kütüphanelerde 10 farklı kategoride yüzlerce hazır şablonları ile hızlı bir şekilde kullanıcı arayüzleri, mobil cihaz ekran çıktıları oluşturmanızı sağlayan at çalıştır bir programdır. Örnek çıktı ve arayüz oluşturmak, web tasarım yapan ve hızlıca arayüzlerini sunabilmeyi amaçlayan kullanıcılar için hızlı ve ideal bir araç.

– Hızlı prototip oluşturma- Mobil arayüzler hazırlama- Hem web üzerinde hemde masaüstü bilgisayarınızda at çalıştır bir uygulama ile işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanı sunmakta.

Tek ekranda tüm ayarları barındırmaktadır. Üst menüde şablon kütüphanesinden seçim yapabilir, sağ menüde ise hazırladığınız örnek çalışmaları kaydedebilir, dönüştürebilir, dışa aktarabilirsiniz. Sağ üst köşede yer alan hızlı bağlantılarda çalışmanızı paylaşabilir, ön izleyebilir ve program hakkında yardım bölümüne ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver