Örnek Tasarım Oluşturma Programı Ücretsiz İndir MockFlow Desktop Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Örnek Tasarım Oluşturma Programı MockFlow Desktop Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda MockFlow Desktop isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mockflow, Mockup – Wireframe – UX Design isimleriyle bildiğimiz web arayüz, kullanıcı arayüzleri, prototip tasarım, şablon, tema, örnek çalışma oluşturma, ekleme ve düzenleme programıdır. Çoklu platformda çalışabilmesi sayesinde Windows, Mac, Web Tarayıcınızdan kullanıcı adı ve şifrenizle çalışmalarınıza ulaşabilir ve istediğiniz şekilde dışa aktar seçeneklerinden çalışmanızı kaydedebilirsiniz. Google ile yaptığı işbirliği sonucunda sadece Gmail e-posta adresiniz ve kendi oluşturacağınız yeni şifrenizle servisi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz versiyonda sadece 1 örnek tasarım oluşturmanıza ve 10mb web alanına izin vermekte. Bunun haricinde hiçbir sınırlama olmaksızın tüm içerikleri kullanabilmektesiniz. Adobe Air uygulaması olarak hazırlanmıştır. Çalışmanızı HTML5, PDF, PNG, Word, Excel, Powerpoint çıktısı olarak kaydedebilirsiniz.

Genel Özellikleri:

Tüm platformlarda çalışabilme. İnternete bağlanmanıza gerek kalmadan bilgisayarınız üzerinde çalışabilme.
Aynı örnek içinde birden çok sayfa oluşturabilme.
Tasarım kütüphanesinde kategorize edilmiş yüzlerce örnek çalışmaya inceleyebilirsiniz.
960 grid sistemi ve cetvel özelliği.
Revizyon özelliği sayesinde eski çalışmalarınıza geri dönüş yapabilme.
Site haritası oluşturabilir ve oluşturduğunuz birbirine bağlı şablonları listeletebilirsiniz.
Tasarım düzeni için gerekli sürükle bırak araçlar kütüphanesi. Menü çubukları, ikonlar, kenarlıklar, resim kutuları, metin alanları, ok tuşları v.b. araçlar.
Google apps entegrasyonu.
Hazırlanan şablonun URL bilgisini paylaşabilme.
Takım aracı sayesinde takimde yer alan her kişinin örnek tasarım üzerinde ne gibi değişiklikler yaptığını ve düzenlemelerini takip edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver