Önyüklenebilir Windows Kalıp Dosyası Hazırlama Ücretsiz İndir Windows Bootable Image Creator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Önyüklenebilir Windows Kalıp Dosyası Hazırlama Windows Bootable Image Creator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Bootable Image Creator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bootable Image Creator (WBI Creator) bootable (önyüklenebilir) WindowXP, Windows Vista ve Windows7 ISO kalıp dosyaları hazırlamak için geliştirilmiş küçük ve ücretsiz bir programdır.

Öncelikle Windows versiyonumuzu seçiyoruz ardından Windows kurulum dosyalarının olduğu klasörü seçtikten sonra ISO kalıp dosyasına vermek istediğimiz adı seçiyor ve ISO kalıp dosyasının çıktısını almak istediğimiz klasörü belirttiktip işleme başlıyoruz. Sonrasında yapmanız gereken tek şey arkanıza yaslanıp işlemin bitmesini beklemek. Bir kaç dakika sonra önyüklenebilir Windows ISO kalıp dosyanız hazırlanmış olacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver