online yedekleme programı Ubuntu One for Windows veri saklama sitesi

Etiketler: eindowta Ubuntu One kullanımı, Online paylaşım sitesi

Online Yedekleme ve Dosya Paylaşım Sitesi Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Online Yedekleme ve Dosya Paylaşım Sitesi

Linux işletim sistemi olan Ubuntu, Windows kullanıcılarını kendine çekmek için Ubuntu One hizmetini artık Windows kullanıcıları da kullanabilecek, Ubuntu One ile Windows kullanıcıları da online yedekleme yapabilecekler. Ubuntu One ile bilgisayarınızdaki verileri yedekleyebilirsiniz. Bu işlemdaha çok güvenliğe önem verenlerin yani kaybolmasını istemediğiniz dosyalara her yerden erişmek isteyenler için tasarlanmış. Ubuntu One 5GB depolama alanı sunuyor. Böylece verilerinizi internete yükleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ubuntu One ile verilerinizi bulut ortamına aktardıktan sonra, bu verilere istediğiniz her yerden güvenle erişim sağlayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan Ubuntu One hesabınıza erişerek tüm müzik koleksiyonunuzu Android veya iPhone’unuza aktarabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey oldukça basit hemen kendinize bir Ubuntu One hesabı edinmek.

Ubuntu One for Windows

Son Aramalar: eindowta Ubuntu One kullanımı, Online paylaşım sitesi, online yedekleme programı, Ubuntu One for Windows, veri saklama sitesi

online yedekleme programı, ubuntı veri yedekleme program, windowstan ubuntuya yedek alma

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver