Online Uzay Oyunu Ücretsiz İndir Star Trek Online Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online Uzay Oyunu Star Trek Online Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Star Trek Online Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hem Star Trek yani Uzay Yolu sevenler için hem de bilimkurgu atmosferine sahip online oyun severler için hazırlanmış devasa online oyunlardan olan Star Trek Online kısa sürede oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına ulaştı. Özellikle kaliteli grafikleri, detaylı karakter yaratma seçenekleri ve devasa uzay savaşları oyuncuların en çok etkilendikleri şeylerin başında geliyor.

Oyun her ne kadar ilk çıktığı zamanlar aylık ödeme gerektirmiş olsa da artık tamamen ücretsiz olarak bilgisayara indirilip oynanabiliyor. İçerisinde Star Trek evrenini tüm ırklar dahil olmak üzere barındıran oyun türün meraklılarını hem içeriği hem de ücretsiz oluşuyla kendine çekecektir.

Oyunun istediği sistem özellikleri de yeterince düşük ve piyasadaki ortalama bilgisayarların pek çoğu tarafından çalıştırılabilecek düzeyde. Bu sistem özelliklerine değinecek olursak;

Minimum Sistem Gereksinimleri

Windows XP SP2 / Windows Vista / Windows 7 (32 veya 64-bit) 
Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz veya AMD Athlon X2 3800+ 
1GB RAM 
NVIDIA GeForce 7950 / ATI Radeon X1800 / Intel HD Graphics 
DirectX 9.0c Uyumlu Ses Kartı 
DirectX 9.0c veya daha yükseği
10GB Boş Disk Alanı 
İnternet Bağlantısı 
6X DVD-ROM

 Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

Intel E7500 Core 2 Duo or AMD Athlon X2 6400+ 
2GB RAM+ 
NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3850+

Ses, görsel ve atmosferin kullanımı oldukça başarılı olarak kotarılmış ve Star Trek atmosferini yaşamak için ideal olarak düzenlenmiş. Her ne kadar görevler kimi zaman biraz tekdüze hale gelse de bu oyuncuların beğenilerine göre değişebilecek bir kavram.

Daha derin ve karmaşık online oyunlara başlamadan önce oyuncuların acemiliklerini atabilecekleri ve online oyunların mekanizmalarına hakim olabilecekleri kullanıcı dostu bir arabirime sahip olan oyunu hemen oynamak için sitemizdeki “İndir” bağlantısına tıklamanız yeterli.

Herkese iyi oyunlar.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver