Online Taktiksel Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir Land of Chaos Online (LOCO) Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online Taktiksel Aksiyon Oyunu Land of Chaos Online (LOCO) Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Land of Chaos Online (LOCO) Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Land of Chaos Online (LOCO) Fragmanı

Land of Chaos Online kısa adıyla LOCO MMORPG, TPS ve taksiksel düşünceyi daha önce görülmemiş bir şekilde bir araya getiren taksiksel online aksiyon RPG oyunudur.

loco

LOCO dünyasında bulunan kahramanlardan birini seçerek oyuna girebilir ve karakterinizi geliştirerek güçünüzü arttırabilirsiniz. Canavarlarla yaptığın savaşların sonunda kazandığın özel silahları kullan ve daha güçlü düşmanları alt et. Parti arkadaşlarınla birlikte zorlu mağaralara girerek taksiksel ustalıklarını kullabilirsin. Seçtiğin kahramanın özelliklerini kullanarak kendine özgü taktikler geliştir ve düşmanlarınla savaş.

LOCO Ekran Görüntüleri 0 thumbLOCO Ekran Görüntüleri 1 thumbLOCO Ekran Görüntüleri 2 thumbLOCO Ekran Görüntüleri 3 thumbLOCO Ekran Görüntüleri 4 thumb

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver