Online Mobil İletişim Ücretsiz İndir Kanka MSN Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online Mobil İletişim Kanka MSN Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kanka MSN isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

KankaMSN, cep telefonunuzdan arkadaşlarınızla mesajlaşmanızı sağlayan bir sohbet programıdır. KankaMSN ile MSN ya da Windows Live Messenger kullanan herkesle gönlünüzce sohbet edebilirsiniz. Hatta tüm Dünya üzerinden program ile online arkadaşlar arayabilirsiniz.

KankaMSN piyasada GPRS tüketimi en az olan sohbet programıdır. Bu sayede arkadaşlarınızla saatlerce mesajlaşsanız bile minumum sayıda kontör harcamanın mutluluğunu yaşarsınız.

 

Şeffaf:

KankaMSN cep telefonları için piyasadaki en şeffaf sohbet programıdır. kankaMSN i kullanırken gönderilen veri miktarını her an ekranın sağ üstünde görürsünüz. Böylelikle kullandığınız kontör miktarını her an hesaplayabilirsiniz.

Resim Gönderme:
KankaMSN ile arkadaşlarınıza cep telefonunuzun kamerasından resim çekerek gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey arkadaşınızla sohbet ederken “Menü” den “Resim Gönder” e tıklamanız!

Yeni Arkadaş Bulma:
KankaMSN size yeni arkadaşlıklar edinebilme imkanı sunuyor. Rumuzunuzu, cinsiyet ve yaş bilgileriniz girerek diğer kankaMSN kullanıcılarının size ulaşmasını sağlayabilir, dilersiniz belirlediğiniz kriterlere göre yeni arkadaşlar arayabilirsiniz.

T9 Hızlı Mesajlaşma Desteği

KankaMSN hızlı mesajlaşmanız için size T9 desteği sunuyor.

Titreşimli ve Sesli Uyarı:

KankaMSN yeni bir mesaj aldığızda sesli ve/veya titreşimli olarak sizi uyarır. Böylelikle Cebinizin ekranına bakmadığınız zamanlarda bile yeni mesajlardan haberdar olursunuz.

Video ve Müzik dosyalarını oynatabilme:

KankaMSN arkadaşlarınızın göndereceği Video ve Müzik dosya linklerini alarak bu dosyaları çalabilir.

Sohbet Geçmişini Kaydetme:

Dilerseniz KankaMSN arkadaşlarınızla konuşmalarınızı cep telefonunuza kaydedebilir Böylelikle kankaMSN i daha sonraki kullanımlarınızda  arkadaşlarınızla önceki mesajlaşma geçmişinizi görebilirsiniz.

Yeni Sürüm ile Gelen Özellikler: (v0.4 Beta)

Gelişmiş dil desteği10 farklı tema seçeneğiProfil resmi eklemeDaha zengin emotion (ifade) seçeneği

Editör Notu: Uygulama Java/Symbian platformlu tüm cihazlarda çalışmaktadır. Ayrıca üreticinin belirtmesine göre hiçbir veri transferinde bulunmamanız halinde uygulamayı 24 saat açık bırakmanız durumunda dahi ortalama 1-2 kontör harcayacağı ve benzer mobil mesajlaşma programlarının içerisindeki en uygun bağlantı ücretlendirmesine sahip program olduğu belirtilmektedir.

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra destekli cep telefonunuza gönderebilir ve kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ile bilgisayar arasında bağlantı kurmak için Nokia kullanıcıları sitemizden Nokia Pc Suite‘i indirebilirler. İndirmek için tıkla…!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver