Online Medya Gezgini Ücretsiz İndir Wyzo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online Medya Gezgini Wyzo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Wyzo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Wyzo online medya tecrübenizi optimize etmeye odaklanmış yeni bir internet tarayıcısı. Dosya indirme işlemlerinizi hızlandıran gelişmiş bir download yöneticisine sahip olan Wyzo sahip olduğu torrent desteği ile en hızlı dosya indirme işlemlerini yapmanıza olanak sağlıyor.

En favori medya sitelerinize erişiminizi kolaylaştırmayı amaçlayan ve başaran program medya dosyaları ile ilgili yüklemelerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Aynı zamanda tarayıcı üzerindeki akıllı bağlantılar ile arkadaşlarınız sizin keşiflerinizden anında haberdar oluyor.

Artık internet üzerinden yaptığınız dosya indirme işlemlerini ve torrent yüklemelerinizi aynı pencere üzerinden yönetebileceğiniz bir arayüz sağlayan Wyzo ile web üzerinde güvenli bir şekilde gezerken en güncel koruma ve güvenlik teknolojileri sizin yanınızda. Firefox çekirdeği ile üretilen bu alternatif web tarayıcısı internet deneyimlerinizi daha basit ve güvenli hale getiriyor ve aradığınız kolaylıkları sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver