Online FPS Oyunu Ücretsiz İndir Brick-Force Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online FPS Oyunu Brick-Force Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Brick-Force Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Brick-Force çevrimiçi olarak arkadaşlarınızla severek ve eğlenerek oynayabileceğiniz MMOFPS türünde başarılı bir oyun. Madenlerden çıkarak savaş alanına girdiğimiz Brick-Force karakterleri, adeta Minecraft haritası üzerinde savaşan Lego karakterleri gibi eğlenceli ve sevimliler.

Brick-Force’un en güzel özelliklerinden birisi ise aynen Minecraft oyununda olduğu gibi istediğiniz dünyayı veya haritayı inşaa etme şansına sahip olmanız. İstediğiniz haritayı inşaa ettikten sonra diğer oyuncuları haritanıza davet ederek takım maçları yapabilecek ve diğer oyunculara yaptığınız haritayı gösterme şansına sahip olacaksınız.

Yine Brick-Force‘un diğer güzel özelliklerinden birisi de Türkçe dil desteğine sahip olması ve ister tarayıcınız üzerinden isterseniz de istemci dosyasını bilgisayarınıza indirip kurarak oynayabilecek olmanız. Tarayıcınız üzerinden oynamak isterseniz öncelikle bilgisayarınızda Unity Player‘ın kurulu olması gerekmekte.

Oyun içerisinde ölümüne takım maçı ve karşı takımın bayrağını ele geçirme gibi farklı savaşma seçenekleri bulunduğu gibi sessiz ve sakin bir şekilde inşaat yapabileceğiniz inşaat moduda yer almakta. İnşaa modunda isterseniz arkadaşlarınızla birlikte haritalar da oluşturabilirsiniz. Buradaki tek sıkıntıysa hazırlamak istediğiniz haritalarda alanların sınırlı olması.

Brick-Force Sezon 2 Brickstar Tanıtım Videosu

Oyun içerisinde savaşlara katıldığınızda başlangıçta karakteriniz üzerinde bir ingiliz anahtarı, bir el bombası, bir silah ve bir makineli tüfek bulunmakta. Bu ekipmanlar dışında kullanmak istediklerinizi oyun parasıyla satın alma şansına sahipsiniz. Ayrıca karakterinizin görünümünü değiştirmek için yine oyun parası karşılığında aksesuarlar satın alabiliyorsunuz.

Minecraft’ın harita inşaa etme özelliğini ve FPS oyunlarının aksiyonunu bir araya getirmeyi başaran Brick-Force gerçekten de çok eğlenceli ve güzel bir online oyun olarak dikkat çekiyor. FPS oyunlarının heyecanını eğlenerek yaşamak isteyen oyuncuların mutlaka denemesini tavsiye ederim.

Not: Oyunu oynayabilmek için kayıtlı bir hesaba sahip olmanız gerekmektedir. Oyunu indirdikten sonra veya tarayıcınız üzerinde oynamaya çalıştığınız an da ilgili kayıt sayfasına yönlendirileceksiniz. Oyunun Türkçe dil desteği sayesinde üyelik adımını kolayca gerçekleştirerek, kendinize br kullanıcı hesabı oluşturabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver