Online FPS Oyunu Ücretsiz İndir Arctic Combat Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online FPS Oyunu Arctic Combat Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Arctic Combat Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Webzen tarafından geliştirilip ve Webzen tarafından dağıtılan MMOFPS oyunu Arctic Combat yenilikçi ve farklı yapısı ile online oyun severler ile buluştu. Alanında birçok farklı yapım bulunan Arctic Combat rakiplerine türüne kattığı yenilikçi özwlliklwe ile üstünlük sağlamakta. Her şeyden önce çok farklı bir oynanışa sahip olan Arctic Combat birçok MMOFPS oyununa göre kaliteli görselleriyle de online oyun severlerin beğenisini topluyor.

Unreal Engine 2.5 grafik motorunu kullanan Arctic Combat’ın bizlere sunduğu üçüncü dünya savaşı atmosferi görülmeye değer. Üçüncü dünya savaşından bahsetmişken, Arctic Combat muhtemel ve kurgusal bir üçüncü dünya savaşını konu almakta. Sahip olduğu başarılı konusu oyunun atmosferine fazlasıyla yansımış durumda.

Arctic Combat’ın aslında en iddialı olduğu konu ses ve müzikleri. Oldukça kaliteli seslere sahip olan Arctic Combat bizlere sahip olduğu atmosferi çok daha iyi bir şekilde yansıtıyor. Sinema filmi kalitesinde sahip olduğu seslere birde muhteşem arka fon müzikleri eklendiği zaman muhteşem bir MMOFPS deneyimi sizleri bekliyor.

Henüz Türkçe dil desteğine sahip olmayan Arctic Combat’ın yakın zamanda Türkçe dil desteğine kavuşmasını umuyoruz. Oyunu hemen indirebilir sisteminizi kurabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver