Online Format Dönüştürücü Web sitesi [Programsız Dosya Formatını Çevirme]

İnternet ve bilgisayar çağında artık tüm hayatımızı internetten yönetiyor ve deyim yerindeyse PC başında yaşıyoruz.  Bilgisayarda çalışırken veya diğer işlerimizi halletmeye uğraşırken bazen dosyaların formatını çevirmeye ihtiyacımız olabilir. Fakat bu iş için bir çoğu ücretli olan ve demosunu indirdiğinizde sizden serial nosunu isteyen dosya format dönüştürücü programları indirmenize gerek yok. Zaten her bir dosyanın formatını çevirmek için ayrı ayrı format çevirici program indirdiğinizde sisteminizi boş yere kasmış ve yavaşlatmış olursunuz. Buna hiç gerek yok.

Artık dosya formatını dönüştürmek için özel websiteleri açılıyor. Bunlardan biri de Zamzar isimli internet sitesidir. Bu websitesine giderek her türlü format dönüştürme işinizi ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

http://enbasit.com/enbasityolu.png

  1. Öncelikle siteye ulaşmak için buraya tıklayın.
  2. Ardından yukardaki resimde görülen sayfa açılacaktır. Buradan “step 1″ yazan yerdeki “Gözat” butonuna tıklayarak formatını çevirmek istediğiniz dosyayı bilgisayarınızdan bulup seçin.
  3. Daha sonra step 2 yazan yerdeki “Convert files(s) to:” yazan kutuya tıklayarak açılan menüden formatını dönüştürmek istediğiniz yeni formatı seçin.
  4. Bir sonraki adımda “Step 3″ yazan yerdeki kutuya eposta adresinizi doğru şekilde girin. Çünkü dönüştürülmüş yeni dosyanın indirme linki email adresinize en geç 15 dakika içinde gönderilecektir.
  5. Son olarak “Step 4″ yazan yerdeki “Convert” butonuna tıklayarak işlemi tamamlayın.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver