Online Eğlence Programı Ücretsiz İndir Edukeyf Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online Eğlence Programı Edukeyf Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Edukeyf isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Üretici Açıklaması:Edukeyf (Online Radyo, Video, Tv, Sohbet, Burç, Haber, Gazete)Edukeyf Programı, internette günlük olarak yaptığınız işleri kolaylaştırmak, zararlı içerikli sitelerden uzak durmanız ve aradığınız herşeye hızlı bir şekilde ulaşmanız amacıyla hazırlanmıştır.Radyo dinleme bölümüyle çeşitli kategorilerdeki onlarca radyoyu bir tıkla dinleyebilirsiniz. Video izleme bölümüyle başta youtube, google video, izlesene gibi büyük video sitelerinde sorunsuzca video izleyebilirsiniz. TV bölümüyle online olarak televizyon izleme keyfini yaşayabilir, dilediğiniz diziyi veya tv programını takip edebilirsiniz. Sohbet bölümüyle kaliteli ve seviyeli sohbet sitelerinde sohbet edebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Günlük burç bölümüyle, ünlü astroloji sitelerinin ve günlük gazetelerin burç yorumlarını okuyabilirsiniz. Son Dakika Haberler bölümüyle ünlü haber sitelerinden son dakika haberlere ulaşabilirsiniz. Günlük gazete bölümüyle, günlük gazete manşetlerine bakabilirsiniz.Edukeyf Programı içerisinde yer alan web sayfalarının sorumlulukları site sahiplerine aittir. EduKeyf olarak kendi ziyaret etmediğimiz veya zararlı olduğunu düşündüğümüz web sayfalarını kesinlikle sizlere sunmayız. Tüm aile bireyleri, yedisinden yetmişine herkes kullansın diye hazırlanmış olan Edukeyf Programı zararlı içeriklerden uzak durmayı hedeflemektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver