Online Aksiyon ve Macera Oyunu Ücretsiz İndir APB Reloaded Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Online Aksiyon ve Macera Oyunu APB Reloaded Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda APB Reloaded Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

San Paro kentinde suçlular ve koruyucular arasındaki mücadeleye dahil olun. MMOTPS türündeki All Points Bulletin (APB), tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Oyunda suçlu veya koruyucu rolüne bürünebiliyorsunuz. Suçluların tarafında olmayı seçerseniz San Paro kentini kaosa sürükleyerek para kazanmalısınız veya koruyucu rolüyle kente düzen getirmeye çalışabilirsiniz. Bu şehir hiç uyumuyor ve aksiyon hiç bitmiyor.Karakterinizi oluştururken seçeceğiniz kıyafet ve araçlarla herkesten farklı görüneceksiniz. Saç, kilo, dövme, takı gibi detaylar karakterlerin çok çeşitli ve gerçekçi olmasını sağlıyor. APB için kendi müziğinizi bile yaratabilirsiniz. İki grubun bitmek bilmeyen üstünlük mücadelesine katılmak için tarafınızı seçmeniz ve silahları kuşanmanız yeterli.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver