Önceden Tarihlendirdiğiniz Görevleri Bilgisayar Başında Bile Olmanıza Gerek Kalmadan Gerçekleştiren Program Ücretsiz İndir Fast Shoutdown Timer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Önceden Tarihlendirdiğiniz Görevleri Bilgisayar Başında Bile Olmanıza Gerek Kalmadan Gerçekleştiren Program Fast Shoutdown Timer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fast Shoutdown Timer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık dosya yüklerken pc başında beklemenize gerek yok. Zamanlayıcıyı ayarlayın ve ister dışarı çıkın ister yatıp uyuyun. Ayarladığınız zaman da program, bilgisayarınızı otomatik kapatacaktır.Takvim özelliği sayesinde ileri günlere görev ekleyebilirsiniz. Ayrıca siz bilgisayar başında yokken yapmasını istediğiniz görevleri sayı sınırı olmadan önceden ayarlayarak hepsinin sırayla gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.Seçtiğiniz tarih ve saatte; “Bilgisayarınızı kapatabilir, yeniden başlatabilir, istediğiniz bir programı çalıştırabilir, klasör isimleri değiştirebilir, sistem programlarını kapatabilir, uyarı mesajları görüntüleyebilirsiniz.”Programı bilgisayar başındayken de kullanabilirsiniz. Hatırlatma özelliği sayesinde istediğiniz bir mesajı istediğiniz bir müzikle hatırlatabilirsiniz…Programı diğer ajanda programları gibi yapılacak işlerinizi yazarak kullanabilirsiniz.

Türkçe ve ücretsiz bir program olması da Fast ShoutDown Timer‘ı cazip kılan diğer etmenler. Bilgisayar başında olmadan bilgisayarınıza önceden verdiğiniz komutları onun sizin yerinize gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver