Ölü Piksel Tamir Etme Programı Ücretsiz İndir PixelHealer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ölü Piksel Tamir Etme Programı PixelHealer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PixelHealer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PixelHealer programıyla bilgisayarınızın monitöründe yer alan ölü pikselleri tamir edebilir ve monitörün değişimini talep etmeden önce ölü pikselin kalıcı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Program hem LCD hem de TFT teknolojisine sahip monitörlerde çalışabiliyor.

Ölü piksel tespit programlarını kullandıktan sonra monitörünüzdeki ölü pikselin nerede olduğunu unutmadan programı çalıştırdığınızda program ile pikselin üzerine gelecek şekilde bir renk kutucuğu açıyorsunuz. Daha sonra aktifleştirme yaptığınızda program ölü pikseli farklı RGB renkleri kullanarak canlandırmaya çalışıyor.

Kullanımı kolay ve kurulum gerektirmeyen bu programı monitörünüzde ufak ölü piksel sorunlarını onarmak için kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver