Olivier Chalouhi Torrent Hızlandırma

Etiketler: Azureus Open Source, BitTorrent

Torrent Hızlandırma Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Torrent Hızlandırma

Torrent nasıl hızlandırılır, en iyi torrent programı hangisidir merak ediyorsanız okumaya devam edin.

BitTorrent, bazı temel kuralları izlediğiniz sürece devasa boyutlu dosyaları paylaşma konusunda şimdilik en iyi yöntem. Ancak torrent’le her ne kadar büyük çaplı dosyaları indirebilseniz de, bu tür dosyaları indirmek yüksek boyutu itibariyle oldukça fazla vaktinizi alacaktır. Oysa uygulayacağınız birkaç adımla torrent’inizde doping etkisi yaratabilirsiniz. Nasıl mı? İşte ayrıntılar…

BitTorrent download hızını optimize edebilmeniz için birkaç yöntem var. Bunların içlerinden en kolayı ise özel bir torrent tracker’ına katılmak.

Torrent’in hızıyla ilgili tartışmalar oldukça yoğun olduğundan ve neyin tam olarak nasıl işe yarayacağı belli olmadığından, torrent’e odaklanmış ve bu konuda uzmanlaşmış olan Azureus’un geliştiricisi Olivier Chalouhi‘nin düşüncelerine kulak verdik.

2003 yılında Azureus Open Source projesini başlatan kişi olan Olivier Chalouhi’nin torrent ile ilgili ipuçlarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

Son Aramalar: Azureus Open Source, BitTorrent, Olivier Chalouhi, Torrent Hızlandırma

torrent nasıl hızlandırılır, torrent hızlandırma tracker, torrent hızlandırma, torrent nasıl hızlanır, bittorrent hızlandırma, torrent, torrent hzlandrmak, torrenti nasıl hızlandırırım, torrenti nasıl hızlandırabilirim, bittorrent nasıl hızlandırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver