Okan Bayülgen’in yeni kanalı hangisi? Okan Bayülgen’in tv programı hangi gün saat kaçta başlıyor?

Okan Bayülgen hangi televizyon kanalı ile anlaştı?
Okan Bayülgen’in şov programı nerede ne zaman çıkıyor?

Okan Bayülgen, hangi büyük kanala gidiyor?

Sponsorlu Bağlantılar

Sunduğu gece yarısı programları ile genç yaşlı demeden yediden yetmişe herkesi uzun yıllar uykusuz bırakan Okan Bayülgen uzun bir süredir köşesine çekilmiş sessizliğini koruyor. Kendisini televizyonda görmek isteyen hayranlarının en çok merak ettiği konu ise yeni tv programı yapacak mı? ne zaman yapacak ve hangi kanal ile anlaşacak? İşte cevap niteliğindeki son gelişmeler…

Okan Bayülgen, Kanal D’den ayrıldıktan sonra Tv8 ile anlaşmış ve programlarını bir sezon boyunca Tv8’de yapmıştı. Hatta On 8 adında bir gençlik kanalı, Okan Bayülgen’in yönetiminde test yayınlarına başlamıştı.
Ancak Okan Bayülgen’in Tv8’den ayrılmasının ardından geçtiğimiz günlerde Beyaz Tv’yle anlaştığı ileri sürülmüş ama bu iddia ünlü şovmen tarafından yalanlanmıştı.
FOX’TAN DİREKTEN DÖNDÜ!
Okan Bayülgen, yeni programlarının yapımı için bir prodüksiyon şirketiyle anlaştı. Hatta Fox’la yapılan görüşmeler, anlaşma aşamasına gelindiği sırada son dakikada direkten döndü.
SHOW TV’YE BÜTÇE YÜKSEK GELDİ!
Prodüksiyon şirketinin yöneticilerinin Fox’tan sonra, Show Tv’yle masaya oturduğu ancak Okan Bayülgen’in yüksek bütçesi sebebiyle tarafların mutabakata ulaşamadığı ortaya çıktı.
ROTA ATV’YE ÇEVRİLDİ! ŞİMDİ NE OLACAK?
Ünlü şovmenin anlaştığı yapım şirketinin şu sıralarda Okan Bayülgen’in programı için ATV’yle görüşme halinde olduğu televizyon dünyası kulislerinde, kulaktan kulağa yayılıyor.
ATV’nin şu sıralarda Turner’a satılma aşamasında olduğu düşünülecek olursa, bu gelişmelerin nasıl sonuçlanacağı merak konusu.
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver