Öğrenci Takip Programı Ücretsiz İndir Rehberlik Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Öğrenci Takip Programı Rehberlik Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Rehberlik isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program, rehber öğretmenlerin ve sınıf öğretmenlerin sınıf ya da okul düzeyinde öğrencilerin takibini kolaylaştırmak için yapılmıştır. ÖZELLİKLERİ: – Sınıf listesi çıktısı » İsme göre sınıf listesi yazdırma » Detaylı sınıf listesi yazdırma » Kulüp/öğrenci listesi yazdırma » Veritabanı Yedekleme » Buton görünüm ve kontrollerinde değişiklik » Önizleme ve yazıcı çıktılarında görsellik » Kulüp faaliyetleri ile ilgili bölümde değişiklik -Sınıf ve öğrenci ekleme / silme -Kız ve erkekleri istenilen renkle gösterme -Öğrenci resimleri ekleme / silme -Resimleri orijinal boyutta gösterme -Sınıf listesi alma -Listeye (tercihli) tel. no, anne-baba adları ekleme -No’ya göre sorgulama / filtreleme -Görüşleri ekleme -Öğrenci bilgilerini yazdırma -Forma öğrenci resmi ekleme (İsteğe bağlı) -Boş form çıktısı alma -Bölümlerin zemin ve yazı rengini değiştirebilme..

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver