Oğlum Bak Git Filmi İzle Oğlum Bak Git Film Fragmanı Oğlum Bak Git Film Oyuncuları ve Konusu

Oğlum Bak Git Film Oyuncuları ve Konusu,

 

2012 yılına damgasını vuran sözlerden biri de Oğlum Bak Git sözü oldu. Çöpçü ile küçük çocuğun sokak arasında yaşanan tartışmada çöpçünün sürekli çocuğa Oğlum Bak Git lafını kullanması sosyal medyalarda epeyi yer aldı. Haberlere kadar çıktı çöpçü ile küçük çocuğun tartışması.

Sponsorlu Bağlantılar

Yavuz Seçkin bunu fırsat bilerek Oğlum Bak Git Film’ini çekti. Henüz yayınlanmayan filmin fragmanı piyasaya sunuldu. Bizde Oğlum Bak Git Film fragmanını sitemize ekledik.

Çöpçü ile Çocuğun Videosu Oğlum Bak Git için Tıklayın

Oğlum Bak Git Filminin Konusu; Orhan (Yavuz Seçkin) hayatı boyunca şansızlıklar ve kısmetsizlikler yaşamış bir taksicidir. Yaşamında herşey ters gidiyor, doğru gidecek gibi görünenler son anda traji komik durumlara dönüşüyordur. En yakın dostları Kürşat (Metin Yıldız) ve Teoman (Veysel Diker), Orhan’ın bu kısmetsizliğini atması için ellerinden geleni yapsalar da sonuç sıfırdır. Kulaktan dolma kocakarı tarifleriyle şanssızlığını yenmeye çalışıyor.

Oğlum Bak Git Filminin Oyuncuları; Yavuz Seçkin, Metin Yıldız ve Veysel Diker)

Oğlum Bak Git Film Fragmanı İzle

Etiketler: :
oğlum bak git konusu, oğlum bak git yavuz seçkin indir, metin yıldız oğlum bak git, yavuz seçkin filimi, oğlum bak git filminin oyuncuları kimlerdir, oğlum bak git filmi izle, oğlum bak git filmi bilgileri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver