Ofis Programı Ücretsiz İndir Lotus Symphony Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ofis Programı Lotus Symphony Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Lotus Symphony isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Lotus Symphony 3 kapsamındaki kelime işlemci, sunum hazırlama ve tablo hazırlama(Documents, Presntations ve Spreadsheets) olmak üzere kullanıcılarına üç uygulamayı bir arada sunuyor. Microsoft Office’e ücretsiz bir alternatif olarak kullanabilirsiniz.

İnternet devi IBM Lotus Symphony’nin yeni sürümünü duyurdu. Yeni sürüm Lotus Symphony 3.0 gelişkin kullanıcı arabirimiyle ofis verimliliği yazılımları arasında beğeni topladı. Gelişkin arabirime sahip olan IBM Lotus Symphony 3.0 OpenOffice.org açık kaynak kodlarına dayanıyor.

OpenOffice.org’un sağlam altyapısı kullanılmasına rağmen kullanıcı arabirimi Windows kullanıcıları daha rahat ettirmek için yeniden tasarlanmış. Bu programda kullanıcılar rahatça belge ve döküman alışverişi yapabilecek, takım çalışmasını geliştirebilecek, araç çubuklarını özelleştirebilecek, tek tıklama ile belgelerini PDF ye dönüştürebilecek. Bu sürüm tamamen Türkçe olmasıylada size kolaylık sağlayacak.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver