Ofis Dosyaları Sıkıştırma Programı Ücretsiz İndir NXPowerLite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ofis Dosyaları Sıkıştırma Programı NXPowerLite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NXPowerLite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ExtractNow
ExtractNowÜcretsiz Arşiv Dosyalarını Açma Uygulaması
 • NXPowerLite programı PowerPoint, Word ve Excel dosyalarınızın içerisindeki grafikleri sıkıştırarak ve dokümanları gömerek optimizasyon işlemi gerçekleştiriyor. İçerisinde birçok resim bulunan dosyaların kapladığı fazla alanı en aza indirmenizi sağlayan ve bu işlemi yaparken hiçbir kalite kaybı yaşatmayan bu profesyonel araç dosyaları daha kolay kullanım, depolama ve paylaşma imkanı sağlıyor.

  Hızlı ve etkin yapısının yanında kolay kullanımı ile dikkat çeken NXPowerLite tamamen kişiselleştirilebilir sıkıştırma seçenekleri ile kalite ve boyut arasındaki dengeyi çok iyi bir şekilde ayarlayabilmenizi sağlıyor. Çoklu işlem özelliği ile birçok dosyaya aynı anda işlem yaparak bir anda yüksek boyutta bir alan kazanımına sahip olabilirsin.

  NXPowerLite Windows Gezgini, Word, Excel ve PowerPoint üzerinden optimizasyon işlemi yapabilme olanağı sunarken aynı zamanda e-posta istemciniz ile entegre olarak e-posta ekleriniz üzerinde anında işlem yapabilme özelliği sağlıyor. Optimizasyon işlemi yapılan dosyalar orjinal formatlarından ve fonksiyonelliklerinden hiçbir şekilde değişikliğe uğramıyor. Böylece MS Office programı ile her kişi tarafından açılabilir ve yeniden düzenlenebilir durumda oluyor.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver