Offline Gmail, Gmail epostalarınızı internete girmeden bilgisayardan açıp görün

Google’ın çıkardığı ve Gmail servisini offline iken yani internete bağlı değilken kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Bu uygulamayla Gmail epostalarınızı okuyabilir, cevap yazabilir, arayabilir ve tüm emaillerinizi bilgisayarınıza kaydederek yedekleyebilirsiniz. Böylece epostalarınızın bir arşivini oluşturmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

http://enbasit.com/enbasityolu.png

  1. Buraya tıklayarak Google Web Store sitesine gidin ve uygulamayı yükleyin.Offline Google Mail Uzantısı Yüklensinmi” sorusunu soran bir pencere açılacak. “Yükle” diyerek onaylayın.
  2. Yeni bir boş sekme açın. Az önce yüklediğiniz uygulama yukarda görünecektir. Tılayarak uygulamayı çalıştırın.
  3. Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi “Çevrimdışı postaya izin ver” yada verme şeklinde iki seçenek çıkacaktır. Siz yuvarlak içinde gösterdiğim kutucuğu işaretleyerek “Coninue” butonuna tıklayın ve böylece tüm epostalarınız bilgisayarınıza indirilerek kaydedilecek.
  4. İnternet kafelerde veya başkalarının da girebildiği bilgisayarlarda epostalarınızın kaydedilmesine onay vermeyin. Aksi takdire istemediğiniz kişiler bilgilerinize ulaşabilir.

Artık offline olduğunuz yani internetin olmadığı yerlerde Chrome tarayıcısını açıp bu uygulamayı çalıştırarak epostalarınıza ulaşabilirsiniz. Böylece offline iken yeni eposta yazabilir, cevaplayabilir, etiketleme ve yıldız ekleme işlemlerini gerçekleştirebilir, epostalarınız içinde arama yapabilir ve email arşivinizi yedekleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver