Office Belgeleri İçin Şifre Kırıcı Ücretsiz İndir Advanced Office Password Breaker Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Office Belgeleri İçin Şifre Kırıcı Advanced Office Password Breaker Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Advanced Office Password Breaker isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şifrelediğiniz ofis dökümanlarının şifrelerini unutmak sizi aynı işi yapmak zorunda bırakabilir. Advanced Office Password Breaker, Microsoft Office programındaki Word ve Excel için oluşturduğunuz şifreleri kırarak sizi zaman kaybından kurtarır. Advanced Office Password Breaker belirlediğiniz her zorluktaki şifreyi kırarak sizi dökümanlarınıza kavuşturur. Bu işlem sırasında dökümanlarınıza herhangi bir zarar gelmez. Kısa bir zaman için belgelerinizdeki şifreleri kaldırmayı garanti eden program alanının en iddialıları arasında.Advanced Office Password Breaker, Microsoft Office Word ve Excel 97 ve 2000 versiyonlarıyla şifrelenmiş dosyaları bu sürümlerde de çalışacak şekilde Microsoft Office XP ve 2003 sürümleriyle kurtarır. Program Word dökümanlarınızın şifrelerini bir dakikadan kısa bir sürede kurtarma garantisi veriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver