Not Alma ve Proje Oluşturma Programı Ücretsiz İndir FreeMind Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Not Alma ve Proje Oluşturma Programı FreeMind Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FreeMind isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

FreeMind çok sayıda ikon ve renklendirme seçenekleri ile aklınızda geliştirdiğiniz proje ve konseptleri planlamanıza ve basit olarak şekillendirmenize olanak sağlayan çok özellikli Java ile geliştirilmiş ücretsiz bir haritalama programı. Web sitelerine link verme, hazır dokümanlara bağlantı oluşturma gibi özellikler ile eskiden kağıt üzerinde oluşturduğunuz projelerinizi artık daha zengin içeriklerle aynı basitlikle planlayabileceksiniz.

Eğitim konusunda da kişilere sunum ve anlatım yaparken çok daha rahat anlayabilecekleri bir plan görünümü sergileyebileceğiniz bu yazılım içerisinde her türlü içeriği ekleme şansına sahipsiniz. HTML, PDF ve JPEG dahil birçok formatta dosya ile ilişki kurabileceğiniz FreeMind son derece basit bir yapıyla çok karmaşık işlerin bile kolaylıkla anlatılabilmesi ve anlanabilmesini sağlıyor.

En büyük fikirlerinizi şekillendirebileceğiniz, adlandırabileceğiniz bu ücretsiz araç kısayol tuşları veya eliniz ile eklediğiniz dış bağlantılar ve resimler ile çok büyük projeleri en detaylı şekilde kağıda dökmenize yardımcı olacak.

Not: FreeMind programının tam olarak çalışabilmesi için bilgisayarınızda Java kurulumunun gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver