Norton 360 Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Norton 360, adında da anlaşılacağı üzere bilgisayarınız için 360 derece güvenlik sağlayan bir programdır.

Norton 360; Norton Internet Security programının tüm özelliklerine (virüs, casus yazılım,trojan, hileli web siteleri, casus yazılımlar, spam e-postalar, Truva atı, şifre çalma hileleri, spyware, bilgisayarınıza izinsiz girişler ve benzeri tüm online tehditlere karşı virüs koruma ve güvenlik sağlama) sahiptir ve aynı zamanda ilave olarak aşağıdaki ek özelliklere sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Online Family ile çocuklarınızın internet güvenli bir şekilde gezinmelerini sağlayabilir, hangi web sitelerini ziyaret ettiklerini ve sosyal ağlardaki (Facebook, Twitter vb) etkinlikleri ve sohbet ettikleri kişileri takip edebilirsiniz.

Otomatik Yedekleme bilgisayarınızdaki önemli dosyaları (Fotoğraflar, videolar, müzikler vb) sürekli olarak harici ya da başka bir diske yedekler, bu sayede olası bir disk çökmesi vb. durumda dosyalarınızı yedekten kısa bir süre içinde geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca Norton 360 kullanıcıları için ücretsiz 2GB’lık online yedekleme alanı da bulunmaktadır.

Norton Bootable Recovery Tool bilgisayarınız virüs bulaşması sonucunda açılamaz duruma geldiğinde kurtarma yapabilmek için başlatılabilir (bootable) özelliği olan bir acil durum CD’si (DVD ya da USB’de olabilir) oluşturur.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver