Normal Doğumu Kolaylaştıran Jel ve Doğum Kolaylaştırıcı Jelin Faydaları Hakkında Bilgi

Aşağıda Normal Doğumu Kolaylaştıran Jel ve Doğum Kolaylaştırıcı Jelin Faydaları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Normal Doğumu Kolaylaştıran Jel ve Doğum Kolaylaştırıcı Jelin Faydaları

Dogumu Kolaylastiran Jeli Kullanan Var Mi içinizde bilmiyorum ama gerçekten etkili bir jel olduğunu ve bizim komşunun kuzunun doğumu kolaylaştıran etki yaptığını gözlerimle gördüm. Bu jel son günlerde artık ülkemizde de satılmaya başlandı. İsviçrede geliştirilen normal doğumu kolaylaştıran jel artık doğum sancısı korkusu ile sezeryan yaptırmak isteyen hanımların imdadına koşuyor. Doğum sırasında sürtünmeyi azaltarak doğum kolaylaştırıcı etki yapan jel hakkında bakınız kullananlar neler diyor.

İsviçre’de geliştirilen bir jel kadınların korkulu rüyası olan doğum sancısını ortadan kaldırıyor.
Ameliyat izi olmayan ve bir günde normal hayatına dönen Şadiye Ulutürk bir kız bebek dünyaya getirdi. Nefes adı verilen bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde beş yıldır yaşayan Şadiye Ulutürk (28) dört yıl önce evlendiğini ve 25 ay önce anne olduğunu söyledi. Anne olmanın dünyanın en güzel duygusu olduğunu anlatan Ulutürk şöyle konuştu: “Açıkçası doğumdan korkuyordum. Özellikle dikişli olmasından kesilip biçilmekten ve canımın acımasından korkuyordum. Ama Dr. Çiğdem hanımın kullandığı bir ilaç sayesinde inanılmaz kolay doğum yaptım ve dikişsiz oldu en güzel tarafı” dedi.

Doğumdan sonrasının da kolay olduğunu anlatan Ulutürkşöyle konuştu: “Dikişli doğum yapan arkadaşlardan duyduğum şeyler doğum yaptıkları günden sonra oturamıyorlar rahat hareket edemiyorlar canlarının acıdığı olmuştu. Ama ben doğum yaptığım gün koltuğa oturdum ve çocuğumu emzirdim. Bir hafta sonra motora bindim.”
Op.Dr. Çiğdem Demirel de ilk doğumlar da hastaların en çok doğumun zor olması dikişli olması ve doğumdan sonra acı çekmekten çok korktuklarını vurguladı. Hastaların normal doğum yapmakta sezaryene ciddi eğilim olduğunu anlatan Demirel şunları söyledi: “Sağlık Bakanlığı’nın hekimleri normal doğum yapmaya teşvik etmesine rağmen özellikle batı bölgelerinde hastaları normal doğum yapmaya çok zorlanıyorduk. Çünküsezaryenle doğumda dikiş var ve normal doğumda dikiş var. Ege bölgesinde ilk defa jel uygulamasını Şadiye hanım da denedik. Doğum gerçekten kolay oldu. Dikiş ihtiyacımız olmadı. Taburcu olurken gayet normal gülerek hastaneden çıktı. Birçok hekim arkadaşıma bunu tavsiye ediyorum.”

Sağlık Bakanlığı’nın çok mecbur kalınmadıktan sonra sezaryen paralarını ödemediğini söyleyen Demirelsözlerine şöyle devam etti: “Normal doğumu hasta istemiyor sezaryeni devlet ödemiyor. Hastalar ikilem içinde kalıyor. İsviçre’de icat edilen bir jel doğumu kolaylaştırıyor ve ağrıyı önlüyor. Dikişe ihtiyaç duymayacağımız bir yöntem.

Doğumu kolaylaştıran jel nerede satılıyor

Jel Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı. Tüm eczanelerde bulunuyor.

Doğumu Kolaylaştıran Jelin Faydaları

Hiçbir yan etkisi ve zararları yok. Jelin içinde glikoz selüloz karbomer ve su bulunuyor. Doğum anında jel sürtünmeyi ortadan kaldırıyor ve doğumu kolaylaştırıyor. Doğanın dengesi normal doğumla sağlanıyor. Bütün dünya sağlık örgütleri de normal doğumu öneriyor. Üretilen mucize jelle normal doğumda artık ameliyat yok kan yok dikiş yok. Kadınların normal doğumdan korkması için hiçbir neden yok.”

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver