Nokia Symbian Telefonlar İçin Güvenlik Uygulaması Ücretsiz İndir Eset Mobile Antivirüs Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Nokia Symbian Telefonlar İçin Güvenlik Uygulaması Eset Mobile Antivirüs Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Eset Mobile Antivirüs isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ESET Mobile Security, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için hazırlanmış olan bir güvenlik uygulamasıdır. Klasik bilgisayarlarda başarılı bir şekilde kişisel ve kurumsal güvenlik çözümleri üreten ESET, tecrübesini mobil dünyaya aktarmaya başlayarak ve ESET Mobile Security gibi ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Öne Çıkan Özellikler

Erişimde tarama ve İsteğe-Bağlı tarama: Kullanıcı istediği zaman tüm cihazı tarayabilir ve cihazın olası doküman, bağlantı etkileşimlerinde otomatik olarak veri taraması gerçekleştirir.
Akıllı Güvenlik Duvarı: Ürün, güncel veritabanı ve güvenlik kurallarını kullanarak her zaman aktif bir güvenlik kalkanı oluşturur.
SMS/MMS Antispam – Özelleştirilebilir: Belirlenen doğrultular kapsamında gelen kısa mesaj ve zengin mesajlar kontrol edilir.
Gelişmiş Güvenlik Sistemi – Uzaktan silme desteğiyle Hırsızlık Önleme Sistemi (Anti-Theft): Olası bir hırsızlık olayı sonucunda istenmeyen kişilerin eline geçen cihazdaki tüm bilgileri silme özelliği

ESET Mobile Security, gelişmiş tarama ve karantina altına alma özellikleriyle var olan diğer özelliklerini pekiştiriyor.

Ürünü 6 ay ücretsiz denemek için bu sayfadaki formu doldurmanız ve ardından aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz gerekmektedir:

Aşağıdaki kayıt formuna; seri numaranız , ad ve soyad bilginiz  ve e-posta adresiniz girerek doldurup gönderin.
Bu işlem sonucunda bir sonraki adımda seri numaranız görüntülenecek ve e-posta adresinize gönderilecektir.
Nokia OVI mağazasından indirdiğiniz uygulamayı telefonunuza kurabilirsiniz.
Kurulum işlemi bittikten sonra programı açıp menü bölümünden activate (aktifleştir) seçeneğini seçerek açılan pencerede seri ile aktifleştir seçeneğini seçip verilen seri no yu girerek ve internet bağlantısını seçerek ürünü aktifleştirebilirsin.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver