Nokia N8 Nokia N8 fiyatı Nokia N8 özellikleri Nokia N8 performans

Etiketler: N8, nokia, Nokia N8 teknik özellikleri

Nokia N8 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia N8 Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Nokia smartphone yani akıllı cep telefonu piyasasına bir yenisi daha ekleniyor. Nokia N8 Symbian 3 işletim sistemi, 12MP kamera Carl Zeiss lens ve xenon flaş özelliklerini barındırıyor. 16 GB dahili hafıza, Bluetooth, Wi-fi özellikleri ve 5 farklı renk seçeneğiyle her kesime hitap edebiliyor.

Nokia akıllı cep telefonu piyasasında diğer firmaların biraz gerisine düşmüştü Nokia N8 akıllı cep telefonu ile piyasaya hızlı bir giriş yapacağa benziyor.

Nokia N8 yeni iletim sistemi Symbian 3 platformunda kullanıcılarla buluşacak. Cihazda 12MP Xenon flaş ve Carl Zeiss optik özelliklerini barındıran kamera bulunuyor. HDMI bağlayıcısı da bulunan ürünün 3.5 inçlik ekranı bulunuyor. Ayrıca N8, A-GPS, Bluetooth, 802.11n, Micro-USB desteği de bulunuyor.

16 GB’lık dahili hafızaya sahip olacak cihazda, microSD yuva, TV çıkışı, Dolby Surround Sound sistemi ve bedava kullanılabilen Ovi navigasyon desteği bulunuyor. 134 gram olan cihazın boyu 11,3 santim, eni 5,9 santim, derinliği de 1,3 santim.
5 farklı renk seçeneği bulunun Nokia N8 yurt dışı satış fiyatı 500 dolar.

Son Aramalar: N8, nokia, Nokia N8, Nokia N8 fiyatı, Nokia N8 özellikleri, Nokia N8 performans, Nokia N8 teknik özellikleri

nokia asha 306 fiyatı teknosa, nokia n8 fiyatı teknosa, nokia asha 305 fiyatı teknosa, nokia n8 fiyatları teknosa, nokia x8 fiyatı, n8 fiyatı teknosa, nokia n8 fiyatı ve özellikleri teknosa, n8 özellikleri teknosa, nokia x8 fiyatı teknosa, n8 net fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver