nokia dan bir ilk nokia dan pc atağı nokia dizüstü nokia laptop

Etiketler: nokia, nokia bilgisayar, Nokia notebook

NOKİA DAN NOTEBOOK ATAĞI Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

NOKİA DAN NOTEBOOK ATAĞI

Nokia cep telefonu alanındaki başarılarını bilgisayar sektöründe de kanıtlamak istiyor.Cep telefonu ve bilgisayarlar arasında birçok ortak yön oldugunu ve bunu kendi leyhlerinde kullanmanın planlarını yapmaya başladılar.Önümüzdeki günlerde başarılı olup olamayacaklarını hep beraber göreceğiz.


Cep telefonu sektöründe dünyanın önde gelen firmalarından olan Nokia firması üretim alanını genişletiyor. Nokia Yönetim Kurulu üyelerinden Olli-Pekka Kallasvuo Finlandiya ‘ da bir basın kuruluşuyla olan söyleşisi sırasında notebook piyasasına ilgilerinin bir hayli fazla olduğunu, takiplerinin arttığını, her an bu alanda da piyasaya hızlı bir giriş yapabileceklerini belirtti.

Cep telefonları ile diz üstü bilgisayarları arasında birçok ortak özellik bulunduğunu ve bu özelliklerin işlerini kolaylaştırdığını söyleyen Kallasvuo bu fırsatı değerlendireceklerini ve ellerinden gelen en iyi şeyleri yapacaklarını söyledi. Yakın bir zamanda mağazaların camlarında Nokia Notebook yazısı görünce şaşırmamak gerekir.

Son Aramalar: nokia, nokia bilgisayar, nokia dan bir ilk, nokia dan pc atağı, nokia dizüstü, nokia laptop, Nokia notebook, nokia pc, nokia ve bilgisayar, nokia ve laptop, nokia ve notebook, nokia ve pc, nokiadan bilgisayar atağı, nokiadan laptop atağı, nokiadan notebook atağı, notebook

nokia atakta, nokia notebook, nokia notebooklar, n97 gizli kodlar, nokia bilgisayarlar laptop, nokia n97 gizli kodlar, nokıa notebook özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver