Nokia cep telefonu nasıl güncellenir Nokia Symbian Anna güncelleme Nokia Symbian güncelleme nokia yazılım güncelleme

Etiketler: Nokia akıllı cep telefonu yazılım güncellemesi, Nokia Belle güncelleme

Nokia Cep Telefonu Sistem Güncellemesi Nasıl Yapılır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Cep Telefonu Sistem Güncellemesi Nasıl Yapılır

Nokia akıllı cep telefonlarında birine sahipseniz kullandığınız yazılımı mutlaka güncellemeniz gerekmektedir. Cep telefonunuzun yazılımını güncelleyerek cihazınızdan daha iyi performans alabilirsiniz. Şimdi bu anlatacağımız yöntem ile Symbian, Symbian Anna veya Nokia Belle telefonlarınızı güncelleyebilirsiniz. Nokia bunula ilgili olarak kendi web sitesinde şöyle bir açıklama yapmıştır. Nokia Mağaza görünümünden telefonunuz için ücretsiz uygulamalar, oyunlar ve eğlence alın, Fotoğraf ve videolarınızı tarih ve saate göre düzenleyin, Telefonunuzdan multimedya mesajları kopyalayın ve bunları Nokia Suite’te görün, Kişisel bilgilerinizi Giriş görünümünde gizlemeyi seçin, Bilgileri telefonunuz, Mozilla Firefox ve Mozilla Thunderbird arasında senkronize edin.

Nokia Akıllı cep telefonunuzu güncellemek oldukça basit. Bunun için yapmanız gereken ilk şey aşağıda size verdiğimiz linki kullanarak Nokia Suite yazılımını bilgisayarınıza indirmek olmalıdır. Programın Türkçe dil desteği bulunduğundan yükleyip kullanması oldukça basittir. Programı bilgisayarınıza yükledikten sonra USB kablonuzu kullanarak telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayınız. Nokia Suite otomatik olarak güncellenmesi gereken yazılımları taramaya başlayacaktır. Güncelleme yapmadan önce telefonunuzun içerisindeki bilgilerin tamamını yedeklemelisiniz.

Nokia Cep Telefonu Yedek Almak:

Nokia Suite giriş yaptığınızda Cihazınızı yedeklemek için yapmanız gereken ise üst menüden Araçlar’a tıklıyorsunuz daha sonra açılan menüden Yedekle seçeneğini tıklıyorsunuz. Burada “Yedekleme sırasında cihazınızdaki tüm açık uygulamalar kapatılabilir.” Şeklinde bir uyarı alacaksınız ileri butonuna tıklayarak bu adımı kolayca geçebilirsiniz. Asıl önemli yer burası, burada karşınıza yedeklemek istediğiniz alanlar sorulacaktır. Rehber, Galeri gibi. istediğiniz konumları işaretleyiniz ve kaydetme konumunu seçiniz. Başlat butonuna basarak yedeklemeyi başlatabilirsiniz.

Nokia Symbian, Symbian Anna veya Nokia Belle Güncelleme

Cihazınızın yedeğini aldıktan sonra şimdi sıra işletim sistemini güncellemeye geldi. Nokia Suite giriş ekranında Araçlar menüsüne tıklıyorsunuz ve Yazılım Güncellemeleri seçeneğini tıklıyorsunuz. Nokia Suite otomatik olarak cihazınızdaki güncellemeleri tarayacaktır. Güncellenmesi gereken tüm uygulama ve sistem yazılımı karşınıza çıkacaktır. Güncellemek istediklerinizi seçerek Yükle butonuna basıyorsunuz. Program otomatik olarak sisteminizi güncelleyecektir.

İndirmek İçin Bu Linki Kullanınız:

http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/Nokia_Suite_webinstaller_ALL.exe

İlgili Sayfaya Ulaşmak İçin Bu Linki Kullanınız:

http://www.nokia.com/tr-tr/destek/urun/nokia-suite/

Son Aramalar: Nokia akıllı cep telefonu yazılım güncellemesi, Nokia Belle güncelleme, Nokia cep telefonu nasıl güncellenir, Nokia Symbian Anna güncelleme, Nokia Symbian güncelleme, nokia yazılım güncelleme

nokia cep telefonu güncelleme, nokia telefon güncelleme nasıl yapılır, nokia güncelleme nasıl yapılır, nokia telefon güncellemesi, symbian anna bilgisayardan telefona ındır, nokia belle refresh nasıl güncellerim, nokia belle refresh nasıl yapılır, güncelleme cep nokıa, nokıa belle refresh için pdf açıcı, nokia belle refresh güncellenmiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver