Nihal Yalçın kim Nihal Yalçın fotoğrafları Nihal Yalçın boyu

Nihal Yalçın boyu,

 

Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Nihal Yalçın hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. Nihal Yalçın ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Nihal Yalçın kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Sponsorlu Bağlantılar

Nihal Yalçın, 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünü okudu ve mezun oldu ardından Bahçeşehir Üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yaptı.

19. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü ile 17. Sadri Alışık Ödülleri En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödüllerini almıştır.

Bir sinema ve dizilerde rol aldı. Rol aldığı bazı dizi ve filmler şu şekilde; Araf, Yeraltı, Berlin Kaplanı, Yalan Dünya, Kurtuluş Son Durak, Cümbür Cemaat Aile, Avrupa Yakası, Hayatın Tuzu, Güldünya, Kış Masalı, Ay Lav Yu, Kurtlar Vadisi Pusu, Şöhret Okulu, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?

Nihal Yalçın Resimleri

#gallery-1 {
margin: auto;
}
#gallery-1 .gallery-item {
float: left;
margin-top: 10px;
text-align: center;
width: 25%;
}
#gallery-1 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
#gallery-1 .gallery-caption {
margin-left: 0;
}

Etiketler: :
alev alev dizisinde çalan şarkı, Bu biyografimiz de sinema ve dizi oyuncusu Nihal Yalçın hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız Nihal Yalçın ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz Nihal Yalçın kimdir biyografisi boyu kaç yaşında ve nerelidir?, saç modelleri kısa erkek, jessi j vikipedi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver