Nezih Barut 6 günde 3 kilo verdiren Merano detoksu- Merano Diyeti Hakkında Bilgi

Aşağıda Nezih Barut 6 günde 3 kilo verdiren Merano detoksu- Merano Diyeti ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Merano Diyeti: Nezih Barut 6 günde 3 kilo verdiren Merano detoksu

Abdi İbrahim İlaçlarının sahibi Nezih Barut, gençliğini ve formunu Merano detoks diyeti adı verilen özel bir detoks türü ile sağladığını söyledi. Geçen ay eşiyle birlikte Almanya’da iki defa detoks programına katıldığını açıklayan Doğuş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’ten açılan ‘sağlıklı yaşam’ muhabbeti saatlerce sürdü.
Nezih Barut, İtalya’da yaptığı detoksun, “Arkadaşım” dediği Ferit Şahenk’in detoksundan daha lüks olduğunu söylüyor! Verdiği bilgilere göre, Şahenk’in detoksunda çiğnenebilen kuru gıda yokmuş ve günde sadece 400 kalori içeriyormuş! Barut çiftinin İtalya’da yaptığı detoks ise bin kalorilikmiş. Toksin atmak için İtalya’daki Merano Detoks Evi’nde altı gün geçiren Barut ailesi, 6 günde 3 kilo vermiş.

6 günde 3 kilo verdiren Merano detoksu
Sabah kahvaltısı: Bir porsiyon karışık meyve; Kivi (yarım), çilek (4 tane), elma (1/4 adet). Bazen kivi yerine mango, ananas, frambuaz konulmalı.
Öğle yemeği: Bir porsiyon karışık meyve veya püresi, bir porsiyon karışık salata (üzerine karışık tohum ve az yağlı sosuyla), bir porsiyon tam tahıllı karbonhidrat (kepekli makarna, kahverengi pirinç, bulgur, kuskus, basmanti gibi), üzerine karışık, buharda pişmiş sebze ve tohumlarla.
Akşam yemeği:
Bir porsiyon buharda pişmiş karışık, hafif yağlı sebze, bir porsiyon yağsız sebze çorbası, bir porsiyon baklagillerden oluşan protein (mercimek, fasulye, nohut gibi) kürü.
* Haftada bir dil balığı, bir de buharda somon
* Aralarda limonlu ya da hafif sirkeli su
* Şekersiz sınırsız bitki çayı.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver