Netdisk Nedir Netdisk Üyeliği

Netdisk Ne işe yarar Netdisk Nedir?netdisk Ne İşe Yarar?

NETDİSK bilgisayarınızdaki dosyanızı saklar, korur ve dosyalarınıza İnternetin bağlı olduğu her yerden erişmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

NETDİSK’le ilgili detaylı bilgi içinwww.ttnetbulutu.com adresini mutlaka ziyaret edin.

Bir yıl içinde bilgisayarların ve Harddisklerin %13 ü arızalanıyor. Kişisel dosyaların % 50 si kayboluyor ya da yanlışlıkla siliniyor.

NETDİSK ile dosyalarınızı kaybetme korkusu tarihe karışıyor. NETDİSK ile dosyalarınızı sınırsız ve süresiz olarak yedeklemeniz mümkün!

NETDİSK ile en değerli anlarınıza, en önemli bilgilerinize, en kritik dosyalarınıza anında Online Yedekleme ile istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz!

NetDisk nasıl satın alabilirim?
NETDİSK’i satın almak çok kolay. TTNET ADSL ve VDSL abonesi olmanız yeterli. NETDİSK’i online olarakwww.ttnetbulutu.com sayfasında HEMEN KULLAN linkini tıklayarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda TTNET Online İşlem Merkezinden, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerinden, TT Bayileri ve TT Ofislerinden alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri, Türk Telekom Bayileri ve Türk Telekom ofislerinden satın aldıktan sonra NETDİSK’i kullanmak için www.ttnetbulutu.com sitesine girip AKTİVE EDİN seçeneğini seçmeyi ve NETDİSK’i TTNET Tek Şifre’nizle aktive etmeyi unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver