Nesfit 14 Gün, Nesfit 14 Gün Diyeti Nasıl Yapılır, Nesfit 14 Gün Programı Nasıl Yapılıri Nesfit 14 Gün Diyeti

nestle nesfit 14 gün, nestle nesfit 14 gün diyeti, nestle nesfit 14 gün programı, Tülin Şahin nesfit

Nesfit 14 Gün Programı

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Nesfit 14 Gün Programı ünlü ve güzel manken Tülin Şahin’in önderliğinde 2012 yazına fit ve sağlıklı girmek isteyenler için yeniden başlatılıyor ve tüm diyet, egzersiz ve spor programlarından daha fazla umut vaat ediyor. Geçtiğimiz yılda gerçekleştirilen Nestle Nesfit 14 Gün Programı, fazlalıklarından kurtulmak isteyenlerin derdine çare olmuş ve onları yaz aylarına daha sağlıklı ve kilo vermiş bireyler olarak hazırlamıştır.

 

Nestle Nesfit lezzetli ve dengeli beslenmenin kapılarını açıyor. İçerisinde bulundurmuş olduğu yararlı vitamin ve mineraller sağlık için tehdit oluşturmadan dengeli beslenilmesini sağlıyor. Lif, kalsiyum, demir, folik asit gibi bol vitamin ve mineraller Nesfit içerisinde yer alıyor.

Kış aylarında hareketsizlikten alınan fazla kilolar nedeniyle bahar aylarında diyet, egzersiz ve spor programlarının ardı arkası kesilmiyor. Herkes fazlalıklarından şikayet ederek yaz aylarına kadar forma girme çabasında. İşte bu noktada size en büyük yardımcı, Nestle Nesfit 14 gün diyeti!

Kavurucu sıcakların boy gösterdiği yaz mevsiminde dilediğiniz kıyafetleri özgürce giyme hakkına sahip olup, bikinili olarak da güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkartabileceksiniz. Üstelik tüm bunları sadece 14 günlük olan bu program sayesinde yapabileceksiniz.

 

Nestle Nesfit 14 gün diyeti nasıl yapılır?

 

Sabah kahvaltısı


Yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit®’in yanında 1 adet meyve yiyebilir ve 1 bardak şekersiz çay ya da kahve içebilirsiniz. 1 kaseye 5 kaşık Nesfit, yarım bardak yağsız süt ekleyebilirsiniz.

 

Öğle yemeği


Yağsız ya da az yağlı yoğurt; salata ya da sebze yemeği; tam tahıllı ekmek, tam tahıllı makarna ya da bulgur pilavı ve ızgara et, tavuk ya da balık yiyebilirsiniz. Böylece süt, et, tahıl ve sebze gruplarının her birini dengeli şekilde tüketmiş olursunuz.

 

Akşam yemeği


Yine yarım yağlı/yağsız süt ile hazırlayacağınız bir kase Nesfit® ile yağsız yoğurt ve sebze yiyebilirsiniz. Daha iyi sonuç için ara öğünlerde meyve ve sebze yemeyi, günde en az iki litre su içmeyi ve egzersiz yapmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver