Neşeli Çiftlik Oyunu Ücretsiz İndir Neşeli Çiftlik Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Neşeli Çiftlik Oyunu Neşeli Çiftlik Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Neşeli Çiftlik Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun piyasasında oldukça fazla bulunan çiftlik oyunlarını her online oyun sever biliyordur, ancak Neşeli Çiftlik oyununun diğer çiftlik oyunlarından bir farkı var oda online olmaması. Neşeli Çiftlik’i sisteminize indirip kolay bir şekilde kurup hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Alawar’ın çiftlik oyunlarından sadece bir tanesi olan Neşeli Çiftlik ile farklı bir çiftlik oyunu sizleri bekliyor. Bir çeşit eşleştirme oyunu mantığı ile oynanan Neşeli Çiftlik’e bayılacaksınız.

Neşeli Çiftlik’in sahibi olan Neşe ile hemen çiftliğe gidip birbirinden güzel görünen ve iştah kabartan taze sebzeler yetiştir ve zamanı gelince onları topla. Sebzelerin ister bir kısmını kendinize ayırabilir yada para kazanmak amacıyla sebzelerinizi pazarda iyi bir fiyata müşterilerinize satabilir ve para kazanmaya da başlayabilirsiniz.

Çiftliğe ilk adım attığınızda sizi eski püskü yıkık dökük bir çiftlik karşılayacak ancak bu çiftliği daha eğlenceli ve daha neşeli bir hale getirebilmek sizin elinizde. Bunun içinde çok çalışmalı, çiftliğinizin her bir köşesini özenle hazırlamalı ve hayalinizdeki gibi neşeli bir çiftlik oluşturmalısınız.

2 boyutlu bir oyun olan Neşeli Çiftlik bununla birlikte hem görsel açıdan hoş bir izlenim bırakıyor hem de oynanış olarak oyunculara çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Örneğin oyuncular çiftliğinizde ki su hattını daha rahat kontrol edebileceksiniz ve bunları oluşturabileceksiniz.

Oyun boyunca çiftliğinizi dilediğiniz gibi geliştirebileceksiniz ve hatta çiftliğinizi usta bir mimara tasarlatmak isterseniz oyunda çiftliğinize en uygun planı edinebileceksiniz. Hemen Neşeli Çiftlik’i indirip tamamen Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver