Need For Speed nasıl oynanır sorusunun cevabı hakkında bilgi kısaca

Oyundaki amacın şu: en çok aranan listesi var blaclist 15 sen en sondan başlıyorsun oynamaya yarış yapıyosun arada polis kovalıyor polis kovaladığı sırada sen onlara çarparak onları yok etmeye çalışıyorsun. Sen onlara zarar verdikçe bounty kazanıyorsun. Bounty ve yarışlar senin 15. sıradaki adamın yerine geçmeni sağlıyor. O adamın yerine geçebilmen için verilen yarış ve bounty işlerini yapman gerekiyor.Bütün gereken yarış ve bounty leri yaptıkan sonra 15. kişiyle yapacağın final yarışı açılıyor Haritada yıldız ile gösterilen yere gidiyorsun. yarışı veya yarışları kazanıp 15. sıraya o adamın yerine geçiyorsun. Sürekli böyle. !. Sıradaki Razor’la yapacağın final yarışı için gereken yarış ve bounty leri yaotıktan sonra ise final yarışı açılıyor. Final yarışında 5 yarış bulunuyor. Bu 5 yarışı kazandıktan sonra polis kovalamaya başlıyor sizi. Bu polislerden kurtulmak için şehirde turlayın bu arada küçük haritaya da bakın arada. Büyük harita açılmaz. Haritada turuncu bir nokta çıkacak oraya gitmeye çalışın ve o noktaya gidebilirseniz normalde tüm oyun boyunca kapalı olan bir yol var önün de kepçe vs. var o yol açılacak ve o yoldan gitmeye devam ederseniz kopuk bir köprü göreceksiniz siz bu köprüden karşıya geçerken polisler suya düşecektir ve sizde oyunu tamamlamış olacaksınız.[ Ben 5 yarışı kazanıyorum ama polisleri geçemedim bir türlü] Kolay gelsin.

ayrıntılı anlatıyorum bn oyunu bitirdm sımdı dostum oyuna baslayıp carrer die bir mod var oraya gir. sonra allas ismini gr ve oyuna bmw gtr arabası ile baslıcn bi kız sndn para mara alcak söle oynanıor yukarı gaz, assa fren , sol sola dnme ,saa saa donme x de nıtro ıspace bar el freni. simdi oyunun tüm bölümlerini geç polislerden kaç vsvs seni polisler kowalasın sen ne olursa olsun yarışı btir sonra bi adamla yarışırkn ortada tekerin patlıo we seni hapse atıp arabanı polisler alıo sonra mia die b kız war ilk basta senden blet alan o bzm yol arkadasımız. oyunun amacı ilk basta yarstıın çetenin hepsini yenmek bunu yapmak için anamenüden carrere girdikten sonra 15 yazan bir yer war oradan yarışcan
bu arada yine 15 in olduu yerde my cars die b yer war o yerden arabalarına bakabilirsin. orada üst sağ kösede bir yer war orada x1 flan yazar o polis rütbesi gbi bsi x6 en zorları x 4 ten sonra helicopter gelir ve çivili barikat diyelim ki 15 ten bir adam yendin sonra üç tane ? ? ? işareti çıkıyor bunkarda araba açarsan adamın arabasını alırsın my cars yerinde görebilirsin ii elenceler.

 

Hız Desteği, Need for Speed World’de kullandığımız virtüel bir para birimidir. Onu, oyunda farklı öğeler satın almakta kullanabilirsiniz. Bunlardan bazıları özelken ve yalnızca Hız Desteği ile satın alınabilirken (örneğin yükselticiler) diğerleri oyun içi nakit kullanılarak satın alınabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer yeterince oyun içi Nakit kazanana kadar beklemek istemiyorsanız, oyundaki öğeleri anında satın almak için Hız Desteğini kullanabilirsiniz.

Hız Desteği oyun içinde gördüğünüz pek çok öğeyi satın almakta kullanılabilir. Öğelerin çoğu oyunun içinden ya da World.NeedforSpeed.com üstünden satın alınabilir.

  • Powerups – Bütün Powerups değer paketleri desteleri olarak satıştadır
  • Yükselticiler – her yarıştan sonra Seviyenizi ve Oyun İçi Nakitinizi artırmanın harika bir yolu
  • Web Anlaşmaları – oyundaki en iyi değer destesi koleksiyonu – yalnızca web
  • Araba Satışı – Sonsuza kadar sahip olmak için arabaları Hız Desteği ile satın alın
  • Kiralık Arabalar – Satın almadan önce birkaç günlüğüne denemek için arabaları test sürüşüne çıkarın

Hız Desteği kolayca çevrimiçi satın alınabilir. Hız Desteği almadan önce giriş yapmanız gerekecek. Eğer bir Need for Speed hesabınız yoksa buradan bir tane oluşturabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra satın alabileceğiniz bir miktar yelpazesi bulacaksınız. İstediğiniz miktarı kutusuna tıklayarak seçin ve sonra Kontrol sayfasının yüklenmesini bekleyin. Ödeme detaylarınızı girerken bir sonraki sefer Hız Desteği satın almanın daha hızlı olması için onları Tercih Edilen Ödeme Yöntemi olarak belirleme şansınız var. İşlemi Tamamla üstüne tıkladıktan sonra işlem tamamlanır ve EA’dan satın alımı onaylayan bir eposta alırsınız. Hız Desteği anında kullanılabilir olmalıdır. Bunu ana World.NeedforSpeed sayfasına giderek ve Hız Desteği hesabınızı görebileceğiniz sol üst köşeye bakarak kolayca kontrol edebilirsiniz. Miktarın yanında doğrudan Hız Desteği satın alım sayfasına gitmek için kullanabileceğiniz küçük bir Artı işareti göreceksiniz.

Hız Desteği satın almak için çeşitli ödeme yöntemleri kullanabilirsiniz. Bunlar ülkeden ülkeye değişir ancak en azından Kredi Kartı ve Paypal kullanabilirsiniz. Bazı ülkelerde mobil telefon faturanızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz – bu seçeneklerde SMS Ödemesi olarak geçer.

ABD müşterileri için; herhangi bir dükkandan EA Oyun Kartı alabilir ve onu daha sonra web sitemizden Hız Desteğine çevirebilirsiniz. Kartlar şu noktalarda bulunabilir: Blockbuster, Target, Walmart, ToysRus, Best Buy, GameStop, 7/11 ve Safeway.

Ülkeye göre ödeme yöntemlerinin tam bir listesi için lütfen buraya bakın.

Sayı Tuşları
1 Güçlendirme 1
2 Güçlendirme 2
3 Güçlendirme 3
4 Güçlendirme 4
Yön Tuşları
Yukarı Hızlan
Aşağı Fren/Geri Vites
Sol Sola yönel
Sağ Sağa yönel
+ Yardım Aleti
Geriye Silme Arabayı Sıfırla
Sayı Klavyesi
2 Güçlendirme 4
4 Güçlendirme 2
6 Güçlendirme 3
8 Güçlendirme 1
Harf Tuşları
W Hızlan
E Geriye Bak
U Profil Aleti
O Arkadaş Listesi
[ Çok Oyunculu
] Tek Oyunculu
\ Yarış Aletini Açın
A Sola Dön
S Fren/Geri Vites
D Sağa Dön
H Barınak
Enter Sohbete Odaklan
C Kamera Açısı
N Haberler
M World Haritası
Boşluk El Freni
T Bas Konuş Sesli Sohbet
L Polis ışıklarını yak
Print Screen Ekran Görüntüsü Al

World Haritasını görmek için ‘M’ye basın (ve sonra onu saklamak için tekrar ‘M’ye basın). Harita açıldığında onu genişletmek ya da daraltmak için üstüne tıklayarak sağ alt köşeye sürükleyebilirsiniz. Daha fazla detay için yakınlaşmakta farenizin tekerini kullanabilirsiniz.

Etkinlikler haritada o bölgede hangi etkinlik türünün kullanılabilir olduğunu belirten bir ikonla belirir. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için imleci etkinlik ikonu üstüne sürükleyin ya da ikonu tıklayarak iki seçenekli bir menü açın: Işınlan ya da Etkinliğe Katıl.

Harita üstünde diğer oyuncular Turuncu ile gösterilirken, arkadaşlar Mavi ile gösterilir.

Halihazırda Need for Speed World’de her biri Serbest Dolaşımda farklı bir ikonla gösterilen beş farklı Etkinlik tipi vardır. Herhangi bir ikona arabanızı sürmek ve diyalogdaki bir seçeneği işaretlemek yoluyla etkinliğe girebilirsiniz.

Need For Speed Underground 2 Nasıl online oynanır ?

 

bir adımda online oynamak için ayarları kısaca yapalım…

Öncelikle burdan hamachinin son sürümünü indiriyoruz :
http://www.gezginler.net/modules/myd…machi&lid=2683

Hamachiyi indirip yüklüyoruz…Ve ardından hemen burdan server.cfg dosyasını indiriyoruz…

Tıkla İndir…
RapidShare: 1-CLICK Web hosting – Easy Filehosting

İndirdikten sonra oyunun kurulu olduğu klasörü açıyoruz ve ordaki server.cfgdosyasını silip yerine bunu koyuyoruz..

Server.cfg Dosyasının görevi: Bu dosya Undergroundu Hamachiden Online oynamanızı ve oyun kurup kurulu oyunları görmenizi sağlar..

Oyunda ise profilimizi seçiyor ve giriyoruz… Sonra LAN seçeneğine geliyoruz… Orada Host Lan server seçeneği var.. 
Eğer oyun kurucu siz olacaksanız bu seçeneğe tıklıyorsunuz…

Sizolmayacaksanız üstteki ekranda diğer oyunodalarını görüyorsunuzonlardan birine tıklayıp adınızı yazıp, filterleri ayarlıyıp yarışabilirsiniz…

Burda dikkat edilmesi gereken oyunu kuracak olan kişinin filter ayarıyla oyuna bağlanacak olan kişinin filter ayarının aynı olması…

NOT: Oyuna girmeden önce antivirüs,güvenlik duvarı ve msnyi kapatınız…

NOT 2: Ayrıca ağ bağlantılarındanda hamachiyi aşağıdaki gibi en üste alınız…

Bilgisayarıma çift tıkla,ağ bağlantılarım\ağ bağlantılarımı görüntüleye gelerek tepedeki windows penceresinde gelişmiş yazan yere tıkla ve gelişmiş ayarlar bölümüne gel… sağdaki ok yardımıyla hamachi’yi sıralamada en üste al…. tamam diyerek pencereyi kapat.. (bu işlem oyunları rahatlıkla kurup görmenizi sağlar..)

Şekilde olduğu gibi rahatlıkla yapınız…

İyi kapışmaLar ..

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver