Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaşıkçı Balayına Gitti Foto Galeri Resimleri

Nagehan Kaşıkçı ile dünya evine giren Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar-ı Necati Şaşmaz eşiyle birlikte balayı için Maldivlere gitti.
 

Nagehan Kaşıkçı ile dünya evine giren Kurtlar Vadisi dizisinin Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz eşiyle birlikte balayı için Maldivlere gitti.

Sponsorlu Bağlantılar
 
Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Male’ye giden Necati Şaşmaz ve eşine Atatürk Havalimanı’nda yolcular büyük ilgi gösterdi. 
 

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Male’ye giden Necati Şaşmaz ve eşine Atatürk Havalimanı’nda yolcular büyük ilgi gösterdi.

 Maldivler tatili öncesi Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz, “Çok mutluyuz. Allah mutluluğumuzu daim etsin. Gözümüz kör kulağımız sağır aslında. Görmüyoruz, duymuyoruz. Mutluluğumuzu tüm Türkiye ile paylaşıyoruz. Aynı zamanda babamın evlenme yıl dönümü o güne denk geldi. Bu yüzdende mutluyum" dedi.  Bir gazetecinin “Çok sade bir düğün töreni yaptınız?" sorusu üzerine Şaşmaz, “Sade bir insanım. Öyle yaşamayı seviyorum" diye konuştu.
 

Maldivler tatili öncesi Atatürk Havalimanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Necati Şaşmaz, “Çok mutluyuz. Allah mutluluğumuzu daim etsin. Gözümüz kör kulağımız sağır aslında. Görmüyoruz, duymuyoruz. Mutluluğumuzu tüm Türkiye ile paylaşıyoruz. Aynı zamanda babamın evlenme yıl dönümü o güne denk geldi. Bu yüzdende mutluyum” dedi.  Bir gazetecinin “Çok sade bir düğün töreni yaptınız?” sorusu üzerine Şaşmaz, “Sade bir insanım. Öyle yaşamayı seviyorum” diye konuştu.

 Nur Fettahoğlu ile uzun yıllar gizli kapaklı yaşadığı aşkını geçtiğimiz ay sessiz sedasız bir şekilde noktaladığını açıklayan  ünlü oyuncu Necati şaşmaz, önceki akşam iki aydır birlikte olduğu Nagehan Kaşıkçı ile dünya evine girdi.
(MESUT YILMAZ-MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ)
Sürpriz evliliği ile herkesi şaşkına çeviren Kurtlar Vadisi-nin başrol oyuncusu Necati şaşmaz, ortağı olduğu Ataşehir-de bulunan Wood isimli mekanda gerçekleşen tören ile evlendi.
50 kişilik aile arasında gerçekleşen bir tören ile dünya evine giren ikilinin nikahını ise Üsküdar Belediye Başkan-ı Mustafa Kara kıydı.
Kendisinden 21 yaş küçük olduğu öğrenilen Negehan Kaşıkçı-nın nikah şahitliğini dayısı Fatih Hacıosmanoğulları yaparken, Necati şaşmaz-ın nikah şahitliğini ise Cüneyt Aysen üstlendi.
Yeni yılın son günlerinde adeta bomba etkisi yaratan ikilinin sürpriz nikahın tarihinin ise 12/12/12-ye denk gelmesi ise dikkat çeken bir diğer husustu.
Şaşmaz, nikahın gerçekleşmesi sonrası Elazığ yöresinden havalar ile halay çekmeyi de ihmal etmedi.
Düğün sonrası kendilerini bekleyen basın mensuplarına nikah şekeri dağıtan Necati şaşmaz, ayaküstü soruları cevaplandırdı.
 İkilinin balayı için ise Maldiv adalarına gidecekleri öğrenildi.
Türkiye-nin konuştuğu düğünden ilk kareler
Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver