Necati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı Düğün Fotoğrafları Nikah Resimleri Evlilik Görüntüleri

Necati Şaşmaz Nagehan Kaşıkçı Nikah Fotoğrafları

Necati Şaşmaz Kiminle Evlendi? Polatın Alemdar’ın Gerçek Karısı Kim? Evet Kurtlar Vadisi Pusu izleyicileri yepyeni bir sürprizle karşılaştı.

Sponsorlu Bağlantılar

Olur olmaz yerlerde, beklenmediği anlarda beliren Polat Alemda bu seferde gerçek hayatta Nikah Masasında belirdi. Sürpriz bir kararla kimseciklere haber vermeden evlenen Necati Şaşmaz Nagehan Kaçışçı düğün resimlerini ilerleyen zamanlarda sizler için paylaşacağız. Türkiye’nin en çok izlediği ATV dizilerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Mahidevran rolüyle tanıdığımız genç oyuncu  Nur Fettahoğlu ile ilişkisi olduğu yönünde haberlerle anılan Necati Şaşmaz, namı diyar Polat Alemda 12.12.12 çılgınlığı yaptı ve sürpriz bir kararla Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni 1992 doğumlu Nagehan Kaşıkçı ile yıldırım nihakıyla evlendi.

Çiftimize mutluluklar diliyoruz. İlerleyen zamanlarda Polat Alemdar, yani Necati Şaşmaz ve Nagehan Kaçışçı Düğün videosu izleyiçiye sunulduğu taktirde siz değerli takipçilerimiz için web sayfamızda yayınlanacaktır.

Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı, dizinin ilk sezonlarında yapımcılık yapmış ve senaryosuna katkıda bulunan Ömer Lütfü Mete’nin yeğeniyle evlendiği iddia edildi.

ensonhaber’in haberine göre Kurtlar Vadisi’nin efsane ismi Polat Alemdar karakterine can veren Necati Şaşmaz, Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni Negehan Kaşıkçı ile nikah masasına oturdu.

İşte Necati Şaşmaz ile Nagehan Kaşıkçı’nın evlenme akdi:

ÖMER LÜTFİ METE KİMDİR?

Ömer Lütfü Mete, Kurtlar Vadisi dizisinin ilk sezonlarında yapımcılık yapmış ve senaryosuna katkıda bulunmuştu. Necati Şaşmaz’ın, derin devlet ve çeteler konusunda kitapları ve araştırmaları bulunan Ömer Lütfi Mete’nin yeğeni Nagehan Kaşıkçı ile evlenmesi büyük bir vefa örneği olarak gösteriliyor.

Ömer Lütfi Mete, 2009 yılında geçirdiği kalp kriziyle hayatını kaybetmişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver