Necati Ateş Hayatı Yaşamı Hakkında Bilgi, Nereli Yaşı Kaç Yaşında Doğum Tarihi

Ünlülerin Biyografileri bölümümüzde bu sayfada Necati Ateş Hayatı Yaşamı Hakkında Bilgi, Nereli Yaşı Kaç Yaşında Doğum Tarihi, biyografisi ve kısaca yaşam öyküsü yer almaktadır. Aşağıda Necati Ateş Hayatı Yaşamı Hakkında Bilgi, Nereli Yaşı Kaç Yaşında Doğum Tarihi ile ilgili biyografik bilgilerden memleketi, mesleği, kariyeri, hayatının kısa özeti ve kim olduğu hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

Türk forvet oyuncusu.

Sponsorlu Bağlantılar

Nacati Ateş, 3 Ocak 1980’de İzmir’de doğdu. Spor hayatına Altay Spor Kulübü’nde başladı. 2002-2004 yılları arasında Adanaspor’da oynadı. Galatasaray’a 2003-2004 sezonu devre arasından girdi. Geldiğinde 25 numaralı formayı giyen Necati Ateş, daha sonra 10 numaralı formayı giydi. Cassio de Souza Soares Lincoln’un takıma gelmesinden sonra ise 10 numaralı formayı ona hediye etti. Kadroya girdiği dönem elde ettiği başarılar ve skorlara rağmen 2006-2007 tarihinde Galatasaray teknik heyeti tarafından kadro dışı bırakıldı.

2007-2008 sezonunda Ankaraspor ve Galatasaray arasındaki anlaşmaya göre Ankaraspor’a kiralık olarak verildi. Ancak iki kulüp arasında olan anlaşmazlıklar sebebiyle Necati Ateş, Ankaraspor ile olan sözleşmesini fesetti. Yaşadığı uzun sakatlık dönemlerinden sonra ünlü futbolcu, sezonun ikinci yarısı için İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile anlaştı.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver