Nasıl Yapılır Nokia Belle Yükleme Nokia C6 01 Yazılım Yükleme

c6-01 belle güncelleme Nokia C6-01 Yazılımı Nasıl Güncellenir pc suite ile nasıl güncellenir Nokia C6-01 Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır

161220111518195WHDBM
Nokia C6-01 Nasıl Güncellenir Resimli Anlatım
Akıllı telefonlarda birçok yeni model çıkarken tabiki yazılım güncellemelerinde sürekli çıkmaktadır.Bunlardan biriside nokia firmasının C6-01 için çıkarıdığı Belle güncellemesi oldu.Bu konu altında resimli ve videoları olarak bu güncellemenin nasıl yapılacağını anlatacağız.

İlk olarak bu işlemi yapabilmek için bilgisayarımızda Nokia Pc Suite programının yüklü olması gerekmektedir.Bu programı indirdikten sonra telefonumuzu usb kablo ile bilgisayarımıza bağlabiliriz..
Bu arada bağlantı olduktan sonra size başarılı olduğuna ait bir bilgide verecektir.
1
Pc Suite programınız açtığımız zaman üst bölümde size güncellemenin olup olmadığını gösterecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

güncelleme1

Şimdi ise size nelerin silinmeyeceğini yani yedek alınacağını ve yazılım yüklemeye başlayabileceğiniz göstermektedir.Tabi yeni yazılım yüklendiğini için telefonda bulunan uygulamaların çalışamayacağınıda söylüyor bunun sebebi uyum sorunu olacaktır.

güncelleme3

Yazılım güncellemesinin olduğunu ve yeniliklerin neler oldugunu göstermektedir.ve gerekli kontrolleri sağlamaktadır.

güncelleme4

Bu bölümde ise cihazınızın bir yedeğini almaktadır.Yani sadece yazılım güncellemesi oldugunu ve yazılım güncelleme işi bittikten sonra bu yedekleri geri yükleyecektir.

güncelleme6

Son olarakda yükleme işlemine başlıyor ve bitirme aşamasına geldiğini söylemektedir.
güncelleme7

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver