NASA Uzay Yürüyüşü Simülasyon Oyunu Ücretsiz İndir Station Spacewalk Game Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

NASA Uzay Yürüyüşü Simülasyon Oyunu Station Spacewalk Game Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Station Spacewalk Game Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

NASA‘nın uzayın derinliklerini merak edenler ve astronot olma hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için yarattığı simülasyon oyunu “Station Spacewalk Game” ile uzay yürüyüşü yapacak ve görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. 3 boyutlu oyunda Uluslar arası Uzay İstasyonu (UUİ)‘ndaki arızaları gidererek NASA’nın size verdiği görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunda kalabalık bir tuş takımı kullanımı ve mouse kullanımı var ancak uzayda olduğunuz için yavaş hareket ediyorsunuz, bu yüzden oyunun  kontrolü kolaylaşıyor. Telsizle size görevinizin detaylarını anlatan ses astronot olduğunuz hissini daha fazla yaşatıyor. Oksijeninizi dikkatli kullanarak görevleri zamanında yerine getirmelisiniz yoksa baş dönmeleri ve göz kararmaları başlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver