Namaz Vakitleri Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Namaz Vakitleri .net teknolojisi ile geliştirilmiş bir namaz saati hatırlatıcıdır. Bir masaüstü uygulaması olan Namaz Vakitleri ile namaz saatlerii kaçırmazsınız.

Üretici açıklaması:

Sponsorlu Bağlantılar

Namaz Vakitleri bilgisayarınızı köşesinde çalışıp size namaz vakitlerini bildiren küçük bir uygulamadır. Namaz Vakitleri’ ni almak için internete bağlanması gerekir.

Bu sürümde (7/13/2004):

Tüm ülke ve şehirler eklendi, küçük hatalar giderildi, kurulum eklendi

Namaz vakitleri programındaki güncelleme hataları giderildi. Bazı şehir ve ülkelerde namaz vakitleri programında isim karmaşasından dolayı hatalar oluşmaktadır bunları bildirirseniz bu sorunları çalışacağım. Namaz vakitleri ni kullanırken şehirlerin türkçelerini girmeniz gerekmektedir eğer çalışmazsa bir de şehrin ingilizcesini deneyiniz. Ek olarak yaz saati uygulamasından dolayı ülkenizdeki vakitlerle 1 saat oynama yapıyorsa lütfen bunu da bildirin.

Nasıl Çalışır

Diyanet’ in sitesinden bugünün Tüm Ülkeler ve Şehirleri için namaz saatlerini – namaz vakitlerini alır ve size gösterir. Ek olarak şu an hangi namaz vakti içerisinde olduğunuzu ve bu namazın çıkması için ne kadar vaktinizin kaldığını gösterir.

Lisans

Program Prayware‘ dır. Yani programı kullanmadan önce en az bir defaya mahsus olarak geliştiriciden Allah Razı olsun demelisiniz. Ondan sonra programı istediğiniz gibi kullanabilir ve para istemeden istediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz.

 

Not:

Özellikle ilk bir kaç gün boyunca bu programa güvenmemeniz ve işinizi ona bağlamamanız tavsiye edilir ne zaman ki programın stabil çalıştığına ikna olursunuz o zaman kendinizi buna bağlayın. Bu program yüzünden namaz kaçırmanızı yada yanlış bir vakit kılmanızı istemeyiz. Namaz Vakitleri kaçırdığınız namazlardan sorumlu değildir :)

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver