MySQL Veri Taşıma Programı Ücretsiz İndir EMS Data Export for MySQL Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

MySQL Veri Taşıma Programı EMS Data Export for MySQL Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda EMS Data Export for MySQL isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

EMS Data For MySQL MySQL veritabanından bilgilerinizi hızlı bir şekilde çıkartabileceğiniz güçlü bir program. Programın size sunduğu farklı 15 formattan istediğiniz ile datalarınızı çıkarabiliceksiniz bu formatlar dahilinde MS Access, MS Excel, MS Word (RTF), HTML, XML, PDF, TXT, CSV, DBF ve dahası bulunmakta.

Data Export for MySQL bazı ayarlar yapabileceğiniz biz sihirbaz içermekte. Bu sihirbazda çıkarma ayarlarını her bir tablo görünümü (çıkarma dosyası konumu, dosyaismi, çıkarılmış alanlar, veri formatları, ve daha bir çok özellik) için ayarlıyabiliyorsunuz ve içerdiği komut satırı aracıyla tablolardan dataları tek bir dokunuş ile çıkarabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver