Müzikal çarpışma maNga vs Athena müzikal çarpışması canlı veren kanal 14 aralık 2012 video izle nerede ne zaman saat kaçta bilet fiyatları

Müzikal çarpışma: maNga vs Athena  red bull izle, Müzikal çarpışma: maNga vs Athena redbull müzikal çarpışması videoları izle, Red Bull Soundclash İstanbul 14 aralık 2012 saat kaçta , Red Bull Soundclash İstanbul nerede, 14 aralık 2012 Athena ve Manga Red Bull  videoları, Athena ve Manga Red Bull  şarkıları, Athena ve Manga Red Bull  gösterisi, #rbsoundclash, Athena ve Manga Red Bull bilet, Red Bull Soundclash 14 Aralık 2012, Red Bull Soundclash Athena X maNga, Red Bull Soundclash Bilet Fiyatı, Red Bull Soundclash İstanbul, Red Bull Soundclash Küçükçiftlik Park

Red bull Soundclash Athena X Manga Konseri 
14 Aralık 2012 Cuma günü Küçükçiftlik Parkı’nda Athena ve MaNga’nın çarpışmasıyla gerçekleşecek. Anadolu ozanlarının geleneksel çarpışmalarına benzeyen bu etkinlik, modern dünyanın farklı seslerine kulak verilecek ve en iyi olan alkışlarla seçilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Etkinlik Tarihi 14 Aralık 2012 Saat 21:00
Yer Küçükçiftlik Park
Bilet Fiyatları Tam 55tl Öğrenci 35tl
Biletler  : http://www.biletix.com/etkinlik/NRDB1/ISTANBUL/tr

Konuşmaya dahil olmak için: #rbsoundclash’i takip edebilirsiniz.

Red Bull’un 2006’dan bu yana 5 kıtada, 17′den fazla ülkede, o ülkenin ünlü gruplarıyla SoundClash adı altında gerçekleştirdiği müzikal çarpışma ilk kez Türkiye’de düzenlenecek. Bu güne kadar Snoop Dog ve Erykah Badu gibi önemli isimlerin sahne aldığı SoundClash, 14 Aralık 2012 Cuma günü Küçükçiftlik Parkı’nda Athena ve MaNga’nın çarpışmasıyla gerçekleşecek. Anadolu ozanlarının geleneksel çarpışmalarına benzeyen bu etkinlik, modern dünyanın farklı seslerine kulak verilecek ve en iyi olan alkışlarla seçilecek. Seyircilerin ortada olacağı 2 ayrı sahnenin heyecanı körüklediği, 4 raunttan oluşacak bu müzikal çarpışmayı siz de yaşamak istiyorsanız yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Aşama aşama konser :  
grup, 2 sahne ve 4 raunttan oluşan etkinlik Isınma Turu ile başlayacak. Her iki grup da kendilerine ait 3’erşarkı çalacak. Raunt’lar ise şöyle:

1.Raunt- Cover: Bu turda iki grup da kendilerine ait olmayan ve birlikte belirledikleri bir cover şarkı çalacak.
2.Raunt- Devralma: Bir grup çalmaya başladığı şarkısını yarıda kesecek, diğeri kaldığı yerden devam edecek! Devralma Turu 2 kere yapılacak. Grupların birbirlerini tamamlarken ortaya çıkan performanslar aşık atışmasını andıracak.
3.Raunt- Çarpışma: Athena ve maNga kendi şarkılarını baştan yazarak üç farklı müzik tarzında seslendirecek.
4.Raunt- Joker: Son rauntta gruplar sürpriz bir sanatçıyı misafir olarak sahneye çıkartıp, onunla birlikte performans sunacak.

Sıra İstanbul’da
Soundclash konsepti ilk olarak 1950’li yıllarda Jamaika’nın Kingston şehrinde ortaya çıktı. Lokal reggae grupları hayran kitlelerini etkilemek için birbirleriyle yarışıyorlardı. Red Bull Soundclash 1950’lerdeki meydan okumaları, 4 raunttan oluşan, grupların kendi sınırlarını zorladıkları eğlenceli bir gösteri şeklinde sahneye koyuyor. İlk Red Bull Soundclash etkinliği 2006 yılında Hollanda’da yapıldığından beri 5 kıtada, toplam 17 ülke ve 43 farklı mekanda düzenlendi. Brezilya, Almanya, Polonya, Belçika, Amerika, Meksika, Portekiz, Avustralya ve Kanada gibi ülkelerde düzenlenen etkinliğin 2012 yılının son ayağı İstanbul’da yapılacak

http://www.redbull.com.tr/

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver