Müzik ve Ritim Yakalama Oyunu Ücretsiz İndir StepMania Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik ve Ritim Yakalama Oyunu StepMania Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda StepMania Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

StepMania Windows ve diğer platformlarda çalışabilen bir ritim oyunu. 3 boyutlu grafikleri, klavye ve dans pad desteğinin yanı sıra sahip olduğu düzenleyici ile kendi adımlarınızı oluşturabileceğiniz bu ücretsiz oyunda oyunda, hazır şarkıları indirip kendinizi deneyebilir ya da kendi şarkılarınızı oyuna uygun hale getirip onlara eşlik etmeye çalışabilisiniz.

Ateri salonlarındaki dans etme ve adımlama oyunlarından esinlenerek geliştirilen oyunda “dans pad” ile eğlenceği doruklara çıkarabileceğiniz gibi bu aparata sahip olmadığınız takdirde klavye ile adımlara eşlik etmeye çalışabiliyorsunuz.

Not: Oyunu indirip kurduğunuzda oyun içerisinde şarkı bulunmuyor. Üretici adresindeki “Download Songs” sayfasından şarkıları veya şarkı paketlerini indirip oyuna dahil edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver