Müzik Oynatma, Yönetme, Senkronlama Programı Ücretsiz İndir Winamp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Müzik Oynatma, Yönetme, Senkronlama Programı Winamp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Winamp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Winamp’ın Mac bilgisayarlar için hazırlanan sürümü Winamp for Mac ile müzik dinlemenin yanında arşiv yönetimi  ve cihazlar arası senkronizasyon kolaylaşıyor.Winamp tecrübesini mac bilgisayarlara aktarırken mobil cihazlarla entegrasyona önem vermiş. Programla tek tıkla iTunes ve Mac masaüstünden müzik arşivini ve çalma listelerini senkronlayabiliyorsunuz. Dilerseniz iTunes’taki müzik klasörünü izlemeye alarak Winamp’ın otomatik senkronlamasını da sağlayabilirsiniz. Böylece yeni indirdiğiniz müziklere hem masaüstünden hem de mobil cihazlardan ulaşabilirsiniz.

Eğer mobil cihazınız Android temelliyse Winamp for Mac hem kablosuz hem de kablolu senkronizasyon imkanı sunuyor.Şık ve basit bir masaüstü müzik oynatıcısının yanında tüm müzik klasörlerini arşivlemek için yararlanabileceğiniz bir yönetici ise programın standart özellikleri arasında. Winamp tecrübesini Mac bilgisayarlarına taşımak isteyenler ücretsiz olarak kullanıma sunulan programı hemen kullanmaya başlayabilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver